Bolesť v podbrušku v tehotenstve

tina55555

Ahojte .. som V 6 týždni a pri sadani si mám ako keby tlak na vajecnikoch taký miestami bola viac nie veľmi ale cítim to..Máte niektorá skúsenosti Prosím. Dakujem

bambulka051

Ahojte.chcem sa opytat som v 35 tyzdni a uz niekolko dni ma boli v podbrusku.ja sama neviem aka je to bolest.ako keby sa tam mala pucila alebo su to tlaky ja neviem.trva to paru sekund potom to prejde a potom zas zacne.je to dost bolestive.som v zahranici a v poradni povedali ze je to v poriadku.ale mne sa to nezda

Laurina22

Ja som v 6.tt a tiez mam bolesti v podbrusku a vraj su uplne normalne.Pokial nekrvacas,nemas vytok tak sa neplas zbytocne

Blondula

mozno sa babätko len natiahlo vo vodorovnej polohe. :D aj mne sa raz tak nejako vykrutil ten cervik,ze som mala uplne "zdeformovane" brusko :D ale potom sa mimino ukludnilo,bolesti presli...

čonkova

ahojte ja bysom sa chcela spitat som tehotna a som v 6 mesiaci a boli ma brusko v bokoch strasne a babetko ma starsne tlači čo tomože bit dakujem za otpovede

zuzann

ahojte, chcela som sa spýtať. Už 2 deň mám bolesti v podbrušku,ale len na jednej strane akoby som mala dostať menzes.Tá tupá bolesť mi prechádza do krížov a do ľavej nohy.Som asi v 20 týždni tehotenstva. Neviem či je to vaječník, alebo mám oslabený močový mechúr, lebo kedysi som sa liečila na močové cesty.dakujem

kinderko

illulu aj mám také isté problémy,tiež ma bolia kosti od spodu,ale myslela som si že je to kôli tomu,že je vonku zlé počasie,lebo kosti ma zvykli bolieť aj keď som tehotná nebola kôli počasiu ale to asi nebude tak uvidím kedy to prejde ale neviem nič bližšie o tom...

kinderko

ahojte som v 24 týždni a mám problémy s protilátkami.som 0 negatív a manžel b pozitív.pri prvom tehotenstve to lekári spackali a nedali mi inekciu po pôrode kôli tým protilátkam tak teraz si to musím odtrpieť.dúfam,že všetko dobre dopadne...

miruska258

AHOJTE ja mam taktiez bolesti bruška aj podbruska krizov teda uplne to iste ako keby som mala dostat kramy... je tomoje prve tehotenstvo... mam trosku strach ale ako citam niesom jedina teda dufam, že je a vsetko bude okik.. ale urcite sa aj poradfim s lekarom.... pekne tehulkovanie:)

MLalia

Ahojte.. Chcem sa spytat som v 33tt a mam bolesti a pichanie v podbrusku.. ci je to pri chodzi ci pri sedeni alebo nejakom tom pohybe.. poradte niekto kto mal s tym uz skusenosti dakujem ..