Fajcenie - champix

sisqa87

Ahojte! Fajcila som 8 rokov v priemere 1 a pol krabicky denne. Kedze nemam pevnu volu, pokusy prestat dopadli vzdy neuspesne. Rozhodla som sa skusit Champix, pricom som vybrala len dve balenia - tretie som ani nakoniec nepotrebovala.. Prestala som uplne fajcit uz po 14. dnoch od prvej tabletky a nefajcim dodnes (uz 2 mesiace). Bola som prekvapena, s akou lahkostou sa mi podarilo s cigaretami skoncovat..verim, ze raz a navzdy :) Vrele odporucam !!! A drzim vsetkym palce ;)

Miro31

Vyskusal som vsetky sposoby prestat fajcit, vratane elektronickej cigarety, ale champix nema konkurenciu. Prestal som bez toho aby som nejako trpel alebo bol nervozny. Zostalo mi jedno balenie, tak ked niekto ma zaujem, tak predam za 55,- (1 x 56ks/1mg) Startovaci balicek nepotrebujete, staci si dat polovicu tabletky a mate 0,5mg tbl. Mne stacilo jedine balenie aby som prestal. Vedlajsie ucinky boli bolesti hlavy prve dva dni, inak nic.

arana

zdravim no dnes sa bool moj otec pytat na tento liek tiez hladam nieco o nom a o dostupnosti pretoze u nas v meste o tom lieku ani tohto roku nepoculi a ani ho v lekarnach nemaju...je to tak aj vo vasim mestach?

ta3

som Slovenka, ale zijem v Australii, tu je to zadarmo, ja som cele roky vela fajcila a nemala som silu prestat, Champix je skutocne ucinny a nebadala som ziadne vedlajsie ucinky, uz po tyzdni mi prestavalo chutit fajcit, ale zo zotrvalosti som este fajcila, sice nie vela, ale fajcila, ale akonahle som si zapalila, vlastne mi to uz ani nechutilo, brala som to 3 mesiace a som z cigariet nadobro vyliecena, mozu okolo mna ludia fajcit, uz ma to nelaka, je to novinka bez konkurencie, pracuje na celkom inom principe ako vsetko ostatne dostupne doteraz a hlavne je to 100% ucinne, takze aj ked to stoji na Slovensku nemale peniaze, investujte do toho, oplati sa to, vela uspechov pri odvykani

beta123

Manzelovi champix zabral. pokial viem, mesiac vysiel na cca 2800 korun, uzival to 3 mesiace, uziva sa aj dlhsie, ak treba. Ze by mal nejake tazkosti, sa nepamatam. Nelutujem, tie peniaze stali za to. Nevratit sa k fajceniu bol na zaciatku obrovsky vykon, ak sa muz ocitol medzi fajciarmi. Ale odmietal, hovoril, ze inak by tie peniaze boli vyhodene :-)

never mind

Suhlasim ,ze je velmi dobry.Akurat si treba dat pozor,aby ho clovek nebral na lacno.Vtedy bolest zaludka zarucena.

Carlos444

Ja som bol naozaj silný fajčiar-2krabičky denne, ale vďaka Champix-u už tretí rok nefajčím! Je to bezkonkurenčný liek. Nebojte sa ho vyskúšať!

hmmmmmmmmmm

pocula som ze je velmi dobry.na slovensku sa este neuplatnuje v praxi plne, lebo je to pomerne novy liek,preto zrejme ta zadarmo vzorka.

kuku-ruku

moj oco si ich bol predpisat u doktorky.Bola taka mila,ze mu niektore davky dala zadara,ale zato jej musel povedat ako mu je a take blbosticky.Fayn to zabera.Mala by to byt 3-mesacna kura.Fajcil 50 denne a teraz len jednu.Uz ich neberie.