Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chulostiva otazka, ale neviem v com je problem

Príspevok v téme: Chulostiva otazka, ale neviem v com je problem
kikina

Ahojte, moj problem je, zeee eee, hoc si kupim akukolvek push-upku, ci o kosik, cislo vacsiu, ci mensiu ,tak stale mi ta podprda vytlaci von bradavky :-( a potom sa citim dost blbo, nechapem, ci to robia vsetky push-upku, alebo mam vsetky nemozne velkosti, ale skutocne mam aj vacsie, aj mensie a aj tak sa mi to stava :-( v com prosim moze byt problem?

kikina

kajka, netrap sa, ja som tiez v 15-tich nic nemala :-) je to velmi individualne, niektorym zacnu rast az od 20-tich, tak sa netrap, maju este kopec casu :-) Jedna baba spominala, ze jej zacali rast az v 25r.,ak je to pravda, tak to je uzasne, ..tak vidis, netrap sa, este si mladucka :-) To je tak,ako niektore dievky dostanu menzes v 11-tich a niektore az v 18-tich. Vydrz :-)

kikina

Dakujem vam velmi pekne za rady, v cinaku som bola tusim raz v zivote, aj to som pozerala, co tam vlastne je s kamoskou a to bolo vsetko :-)Kupujem od znacky Lingerie, cez Quelle, Neckermann, Bellindy a pod., myslim si ale, ze najskor teda, ked tak tvrdite, tak to bude v tom, ze su pre mna nevhodne vykrojene, je fakt, ze su zhora akokeby zrezane tie podprsenky a nie take zaoblene, tak sa budem snazit vybrat a aj dat si poradit, lebo fakt je to onicom :-( a tie prachy idu ako nic a nemam co poriadne nosit a inac, mam aj normalne, nie len push-upky, ale tam sa mi stava to same, len nevyjdu cele ...hruza :-/ No nic, dakujem vam vsetkym velmi pekn :-)

sesesese

no ked som bola plocha, tak mi to nerobilo. teraz mam už väčšie a robí mi to ked mi je podprda už mala. inak nie.

kajka

prepacte ..viem ze to sem velmi nepatri ale chcem sa nieco opytat...mam 15 rokov a obvod v najsirsje casti hrudnika ledva 80 cm...nemam skoro ziadne prsia a ani podprsenku nenosim..je mi to trapne lebo VSETKY spoluziacky maju normalne prsia len ja nic..je to normalne?...aj mladsie baby maju vacsie ako ja...

asdfjklô

problem je v tom, ze kosiky mas v hornej casti az prilis vykrojene, preto ti nesedia a vypadavaju ti prsia. zrejme treba kupit taky strih, co ti zakryje vacsiu plochu prs...

agina

Kikina ty by si mala navstivit seriozneho predajcu podprseniek, ktory ti poradi a pomoze.Spolu vyberiete tu spravnu podprsenku pre teba, lebo existuje vela druhov a tvarov a nemusia stat zrovna 1500,- V cinskych obchodoch nenakupuj spodne pradlo, je nekvalitne, zle usite a moze obsahovat karconogenne latky. Naozaj zabehni do "klasickeho spodneho pradla" a nechaj si poradit odbornikmi.

ma3nka

Ja nosim vacsinou len push-upky a este som taky problem nemala. Skusala si aj ine tvary kosikov, lebo tych existuje vela.

jaj

iba si zbytocne deformujes prsia,je to smiesne vsekty baby pobehujuce s prsiami pod bradou,to sa ozaj az tak moc chcete pacit debilom :))) nic v zlom,len moj nazor

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chulostiva otazka, ale neviem v com je problem - Fórum - ZDRAVIE.sk