Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Antikoncepcia a tehotenstvo

endzy

chcela som sa spytat beriem antikoncepciu uz skoro 5mesiacov,ale pred par dnami mi mala dojst menstruacia a nedosla. A bolieva ma hlava a sem tam mi byva zima a potom hned teplo. Mam sa bat ze som tehotna,alebo ze som nachladnuta.

noemi22

Ahojte, beriem HAK uz rok aj nieco, ale mali sme s priatelom nechraneny styk, urobil sa ciastocne do mna, mozem byt tehotna? Tabletky beriem pravidelne kazdy den, len mam niekedy medzi tym posun, nie vela, taku pol hodinku az hodinku maximalne.. Dakujem

Kvetusha

Potrebovala by som poradiť... beriem antikoncepciu... menštruácia mi chodí pravidelne...

Balenie som dobrala vo štvrtok (večer) a väčšinou po 4 dňoch (teda v pondelok večer) dostanem menzes (čo sa aj stalo, teraz mám menzes)... Keď som sa v nedeľu večer milovala s priateľom, je možné, že otehotniem?
Moja otázka spočíva v tom: "Môžem otehotnieť, aj keď viem, že na druhý deň mi má prísť menzes? Vlastne teraz mám menzes, tak to znamená, že na 100% nie som tehotná?"
Poraďte mi niekto... vďaka...

usiko

nejake forum na tuto temu:

www.nanicmama.sk

Tu je o tom clanok, ale vo vseobecnosti sa prestavka medzi atk a tehotenstvom odporuca preto /je to zrejme z clanku/, ze mnohe zeny po atk nenabehnu na normalny cyklus, pretoze ich vajecniky pocas branie atk spali, takze tieto zeny musia mat pauzu ci chcu alebo nechcu, lebo kedze neovuluju, tak neotehotneju,...ale zena, ktorej normalne nabehne cylkus po vysadeni atk moze bez rizika otehotniet hned...:

wanda.atlas.sk

usiko

jasne ze netreba pauzu, ved ,logicky, ked beriete atk, tak krvacanie /nie menzes, ale krvacanie zo spadu hormonov/ dostanesw na 3 den 7 dnovej pauzy, takze vtedy uz telo nema umele hormony na udrzanie krvacania...tak nechapem naco ju tu blbnete s tym, ze treba telo ocistit? telo je ocistene od hormonov za par dni, ved tu nejde o to, co hovoria stare babky, alebo agentura JPP, ale o logiku veci a o chemiu.....

...a odporuca sa rok pauza? a rok brat kyselinu listovyu pred otehotnenim? to akoze kto odporuca? niekto kto to studoval a pozna ako to v skutocnosti je alebo casopis Bajecna zena a podobne somariny typu Eva, Emma a tak?

...tu chcela od vas informaciu vaznu, tak ju nezavadzajte hlupostami...

usiko

misena, praveze po vysadeni atk sa velmi rycghlo da otehotniet, takze bud si tehotna, alebo ti este nenabehol cylkus, lebo 9 rokov spal....

Kvetusha

Potrebovala by som poradiť... beriem antikoncepciu... menštruácia mi chodí pravidelne...
Balenie som dobrala vo štvrtok (večer) a väčšinou po 4 dňoch (teda v pondelok večer) dostanem menzes... Keď som sa v nedeľu večer milovala s priateľom, je možné, že otehotniem?
Moja otázka spočíva v tom: "Môžem otehotnieť, aj keď viem, že na druhý deň mi má prísť menzes?"
Poraďte mi niekto... vďaka...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.