Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

SKUSENOSTI S ROZVODOM

nina 35

Totálka nevytvoríš si súkromný e-mail pre túto príležitosť? Niektoré veci sa tu nedajú napísať, aby náhodou nezmúdrel kamoš:-)

totalka

nina jasne, ja len preto, že dobre robíš. Vážne ja sa tiež točím okolo a tipujú mi tých 25 a je to super. To som chcela, že ešte nič neni stratené že sme mladé a je tu šanca žiť lepšie

nina 35

Mám približne to za menom. Už ani nerátam.Ale záleží ako sa cítiš-ja na 25. Odkedy som sa rozhodla o tejto radikálnej zmene, ani ma v robote nespoznávajú-nový človek.

totalka

nina: nie nie som z Ba, ale od podania to išlo u nás rýchlo. Do 5 alebo 6 týždnov sme mali už termín pojednávania, niekedy to bolo dlhšie. Teraz to jaksi letí. No bude ti držať palce....ak môžem kolko máš rokov?

nina 35

Totálka si moja krvná skupina.Naložila si mu statočne.
Čo sa týka rozvodu, termín neviem. Ale ako to myslíš 5 týždňov? Si z BA?

totalka

jasne, zakomplexovaná:-O, kamoš práveže ma komplexoval taký rozum ako si ty, a to mám už za sebou a takýchto ludí by malo byť čo najmenej. Nikdy neurobia nikoho šťastným ale zase vy za to nemôžete, ani sa netráp aký si - to si si nevybral. Ale mal si viac počuvať v škole vieš etika a také veci. Ale je vela hodín šup šup umyť zuby do pyžama a spať:-O

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

SKUSENOSTI S ROZVODOM - Fórum - ZDRAVIE.sk