Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mate skusenosti s radom Young Care od AB Cosmestics?

michaella

Ja som bola tiež spokojná, používala som pleťové vody - s gáfrom aj čajovníkom a ešte aj ten krém s čajovníkom. Lenže z nejakého dôvodu mi po dosť dlhej dobe používania začala pleť na to reagovať tak, že ma všetko svrbelo. Tak som ju prestala používať. Po pol roku som ju skúsila opäť a svrbenie sa objavilo tiež. Nerozumiem tomu a je mi to ľúto, že ju moja pleť odmieta. Ale aj napriek tomu ju považujem za dobrú a aj cenovo dostupnú, ibaže nie pre mňa :)

lochness

no ja mam pletove mlieko s cajovnikom, je fajn, odlicujem si s nim aj oci a nestipe a celkom pekne cisti...

mala som aj pletovu vodu s gafrom (ponekud smrdela trosicku a stipala na otvorenych rankach ale na cistenie mastnej pleti bola fajn, len bacha na oci lebo obsahuje alkohol)

a teraz som mala nejaku s echinaceou, tiez celkom v pohode, taka jemnejsia, dala sa aj na odlicovanie oci, ale jasne ze to neslo tak dobre ako s mliekom...

pletovy peeling bol tiez fajn, pouzivala som ho kazdy den, ziadne zazraky ale v pohode cistil takze ziadny prepadak...

takze ja mam s ABckom celkom dobre skusenosti, aspon na obycajnu kazdodennu starostlivost zmiesanej/mierne mastnej pleti je to fajn znacka :)

vlnenababika

ja používam ab young care zmatnujuci krem s echinaceou a musim povedat ze lepsi som nemala. mam po nom plet taku hladku, menej sa masti, hoji vyrazky aj jazvicky po akne. takze ja som maximalne spokojna. Mala som aj biodermu a ta mi vobec nepomohla. Ale toto je super a ani to neni drahe.

madison

a podla vas , neni 14r. trochu priskoro ku kozmeticke ? kolko stoji asi jedno take cistenie ,, ? ak viete ? zlepsi sa mi to ?

zoborcanka

Ja kozmetiku AB pouzivam asi pol roka a odvtedy mozem povedat ze sa mi plet vyrazne zlepsila, pouzivam pletovu vodu s gafrom a vyzivny mandlovy krem a takisto gafrovu masku.

madison

no to by som mala robit asi castejsie to naparovanie , ale o.k. zatiim .. duuufam ze sa mi nezjavia dalsie nepriatelky (vyraky)

madison

diki usiko .. mno teraz som si naparovala plet nad rumancekom a dala som si masku s gafrom a uvidime hned napisem

gafor

Je známe že všetky prípravky s gáfrom vysušujú. Sú určené pre mastnú a vyrážkovú pleť. Vysušovanie je prednosť gáfru nie negatívum

ZyxerkA

Usiko, ak narazas na mna, pozorne si precitaj moj prispevok, ja nepisem ze ta kozmetika je na .... alebo podobne veci, napisala som svoj subjektivny nazor, ak, citujem - ,, u mna jednoznacne prepadak =;),,

je predsa logicke, ze jeden clovek nemoze hovorit v mene ostatnych..

usiko

je to fajn kozmetika...necakaj ale zazraky ani oid garnier ani od Vichy ani od inych drahych znaciek...mam 30 rokov a este stale akne, ale nie uz take zapalene...za ten cas som vyskusala vselico mozne, ale nezabralo nic. u mna je to podmienene hormonmi, pretoze sa aj zdravo stravujem, vela pijem, stale sa vecer odlicujem atd.......odporucam ti pravidelne hlbkove cistenie u kozmeticky, casom to bude lepsie.....no a k tej kozmetike AB, po vsetkych tych mojich pokusoch so vselicim moznym som pri nej zakotvila a som spokojny...je to dobra kozmetika za dobru cenu....komu nevyhovuje, tak mu nesadla k pleti, a bohvia ako sa o plet dovtedy staral, tak mozno sa objavili aj nejake reakcie....tak tolko...len ma vytaca, ze niekto ppovie ze taka a taka kozmetika je uplne na......., pretoze MNE nepomohla......pravda je taka, ze AB aj kopec inych znaciek su velmi dobre, ale niekomu nesadne...drzim palce, madison...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mate skusenosti s radom Young Care od AB Cosmestics? - Fórum - ZDRAVIE.sk