Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

rýchle priberanie na váhe

Príspevok v téme: rýchle priberanie na váhe
mgiti

Mam jeden problém - mám už po 40-ke a nikdy som nemala problém s váhou. Stále som bola skorej chudá ako by sa očakávalo. No a teraz za posledný rok som začala rapídne priberať - až 15 kíl za rok. V prvých mesiacoch som bola rada ale teraz mi to už robí starosti, už aj kvôli tomu, že to s jedlom nepreháňam a jem tak isto ako aj predtým. Je síce pravda, že mám sedavé zamestnanie, ale chcela by som vedieť či to v mojom veku nemôžu spôsobovať hormóny kedže sa blížim pomaly k prechodu, alebo či to môže spôsobiť porucha štítnej žľazy. Neberiem žiadnu antikoncepciu, len lieky na alergiu. Viem že by som mala cvičiť, ale stále sa cítim taká unavená keď prídem z práce, že nič nevládzem robiť, no a aj vlasy mi začali vo veľkej miere vypadávať. Ženy, ktoré ste mali podobný problém napíšte ako ste sa s tým popasovali. Každa rada poteší

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

rýchle priberanie na váhe - Fórum - ZDRAVIE.sk