Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

antikoncepcia a depresia

Natal11

Je mihrozne.....Belaru som brala rok a pol zrazu depresie nebrala som to vážne ale prednedávnom sa to zhoršilo. Pred tromi dňami som vyhodila polovicu tbl.lebo som to už nezvládala ...musela som to urýchliť. Dnes som dostala o sedem dní skôr menzes a mimo toho tie stavy mám stále. Je mi otrasne proste ja nevládzem. Mohol by mi niekto pomôcť?

..majka

a je mozne ze iba po troch mesiacoch uzivania mi sposobila depresivne stavy? no uz tyzden ju neberiem (douzivala som ju a vcera mi skoncila ta tyzdnova prestavka ale uz som ju nezacala brat) ale stale mam strasnu naladu, stale placem ani neviem preco, nikto si uz so mnou nevie rady ani ja sama..snad to prejde :(

..majka

Ja sa v tom nevyznam, neviete mi niekto povedat co to vobec sposobuje, ze niekomu sadne HAK na prvy krat a niekomu vobec? ja som brala hak dokopy tri mesiace, aj som skusila zmenit ale nepomohlo, a nemohla som si povedat ze pockam este lebo by som to uz nevydrzala... je problem vo mne, ze mam nejaku vyssi sklon k depresii alebo tak? aj ked doteraz kym som zacala brat tabletky tak som bola skor dost optimista a nenapadali mi take vselijake divne myslienky ako teraz, uz mam niekedy pocit ze patrim na psychiatriu..:/

..majka

ahojte, ja som brala qlairu 2 mesiace a po tom prvom mesiaci mi tiez zacali depky, stavy uzkosti, nervozita a tak tak mi gynekolog zmenil na jeanine...teraz ju beriem 4ty den ale tieto nalady mam stale..neviete prosim vas ze kedy by sa mi mali tie hormony dat doporiadku, alebo dokedy mam pockat ci sa to nezmeni? lebo mam pred prvym skuskovym a takto ho nezvladnem..

11.bublinka

u mna sa prvy krat take stavy prejavili cca po dvoch mesiacoch uzivania.. potom som dalej uzivala a opat ziadne problemy.. po necelom piatom mesiaci uzivania sa problemy opat objavili...mala som take stavy zurivosti,bolo mi do placu, a taky pocit nervozity ktory sa stupnoval.. o nirkolko minut som zas pocitovala pocit stastia.... toto sa takto striedalo cele dni ... po vysadeni HAk mi tieto problemy ustupovali ... preto radim ked to nemusite tak neberte.. sposbuje to take problemy ze to za to nestoji :P

miiiska

Beriem tabletky cca rok s asi dvojmesačnou prestávkou od februára do apríla...

Moje vedlajšie účinky - CHUTE (ano, zo samotných tabletiek sa nepriberie, treba žrať, pribrala som asi 5 kg, začínala som so 65-67 kg, končím so 72, čo je hruza), zadržiavanie VODY, čo sa prejavuje hlavne na tvári, raz som chudšia, inokedy jak sto kilová.

A čo je najhoršie - stavy ÚZKOSTI, DEPRESIA, AGRESIA, NERVOZITA (kôli tomu som raz tabletky zmenila, časom sa to objavilo opäť a viac - agresivna reakcia aj na oslovenie, kráčam po ulici a rozplačem sa, rozplačem sa aj pri South parku, depkujem a to všetko pre NIČ.)

Samozrejme - mám vďaka tabletkám pomerne peknú pleť, počas 2 mesačnej prestávky som bola zhrozená, ako som sa vyhádzala. + skvelý sex bez obáv...

Ale musela som si určiť priority, dnes som ju vysadila... Možno po objavení vyrážok si poviem, že radšej niekoho v agresii zavraždím, ako mať rapavú tvár. :D Treba si všetko odskúšať na sebe, každé telo reaguje inak.

katka333

Ahojte,je možné ,že užívanie HAK môžespôsobiť averziu voči partnerovi?? beriem ju rok a pred casom mam pocit akoby som bola v nocnej more a nemôžem svojho priatela ani citit, pritom mi z nesie aj modre z neba a predtym ako sa mi to stalo som ho lubila najviac na svete

nechapacka

baby,ja ale celkom neviem,co su to priznaky depresie a ci ich mam...lebo som tiez strasne precitlivena,smutna,nervozna,potom je vse ok..a to sa strieda dokola...ked sa nieco stane,beriem to prilis vazne a casto placem...mylsite,ze je to z HAK? a ze uz to ma suvis s depresiou? alebo to take vazne nie je

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

antikoncepcia a depresia - Fórum - ZDRAVIE.sk