antikoncepcia a depresia

jaja

super, tak fajn, ked sa to zlepšuje.. ja budem musieť popracovať ešte na sebe, lebo ma to riadne vykoľajilo... ale som na tom lepšie ako ked som brala hak!!!:-)

angeles

no veru moze...ja sa necitim zle po fyzickej stranke, ale strasne zle sa citim niekedy psychicky...az sa rozplacem...fnuk ale nie je to take strasne na vysadenie hak

jaja

ja som vysadila pred 2 mesiacmi, a teraz obvodný lekár prišiel na to, že búšenie srdca, studené končatiny, ... sú zo stresu... čakám, že to prejde, dá sa to ovládať, len musím chcieť...

twiggy

smutna....ja som mala pred 3 rokmi dosť značné psychycké problémy..naštastie som sa snich dostala bolo mi úplne fajn až kým som nezačala brať hak...postupne my prišli aj migrény nakoniec sa teraz liečim na panickú poruchu..gynekologyčka mi predpísala druhú hak ktorá je kvalitnejšia a drahšia ale ja radšej kašlem aj na tú a vyskúšam to bez hak..:)

elessar

SMUTNA...nie som odbornik na antikoncepciu, kedze som chlap :))) ale zato co to viem o depresii a zaraza ma, ze ta depresivne priznaky neodradili od uzivania hak. ak nechces skoncit u psychiatra s depresiou, radim ti vykasli sa na vsetky tabletky. ani nevies, co riskujes...depresia je jedno hrozne fakt hrozne ochorenie, ktoremu sa nevyrovna ziadna zlomena noha, ruka ani nic ine. takze ak ti hak sposobuje depresivne prejavy radim ti ihned s tym skoncit, zabudnut na hak a hladat alternativne riesenie k predchadzaniu otehotnenia.

jaja

ja mám stresy aj 2 mesiace po vysadení - beriem liekdy na ukludnenie, lebo som to mala s búšením srdca a únavou, niekedy aj pocitmi na odpadnutie... takže radšej vysadiť podla mna... ale porad sa s gyn, ked to svinsvo chceš brať...