Bolesť na začiatku pohlavného styku

Príspevok v téme: Bolesť na začiatku pohlavného styku
janiska

Mate niekto skusenosti s bolestou pri styku? Konkretne to prebieha tak, ze pri prvom uplnom vniknuti ma to boli, takze s partnerom musime vzdy na to ist na zaciatku velmi pomaly a potom sa pomaly ta bolest nejako uvolni. Nemam bolesti pri celom styku, iba na zaciatku a je jedno ci sa milujeme kazdy den, alebo raz za mesiac, bolest je vzdy rovnaka a ustupi po par vniknutiach. Viete mi poradit, cim to moze byt? Dakujem.

hoska

evik 18...a ako jej ho odstranila???pretoze ja mavam tiez bolesti...a to skoro vzdy...a uz ma to velmi neboli...aj sa snazime s tym nieco robit ale daky vysledok nevidim

janiska

dufam, ze to nejako prejde, nie je to nic katastrofalne, ale nemozeme si uzit tak narazovo ked to pride, lebo to moja bolest pokazi.. :( dakujem vam sa rady..

viya

Hlavne sa prestan bat,urcite Ti to nepomoze byt pokojnejsou a pri milovanie sa sustred len na svoje prijemne pocity.Vo vagine su svaly,ktore mozes vôľovo ovladat,skus ich uvolnovat vedome,nestahuj sa a neboj sa.Tiez som tym trpela a jedine laska a tuzba k muzovi,ktoreho lubis (a bezpecne aj Tvoje vedomie) Ti pomozu viac sa uvolnit.ak to nepomoze,skus sa poradit s gynekologom alebo psychologom.Pekny vecer

lubrikatorka

ano, mozes byt malo zvlhcena, i ked ty mozes mat opacny pocit, kupte si kvalitny lubrikacny gel, napr.od durex, alebo v lekarni.pozor, nepouzivajte olej, detske oleje, kremy...poskodzuju klasicke,latexove kondomy.dalsim problemom moze byt neuplne pretrhnuta blana, co je zriedkave alebo fyzilog.priciny.

hoska

pravdu povedat mna tiez vzdy boli....tie prve vniknutia..a po case to ustupi..som dost mokra, aj roztiahnuta a aj uvolnena ale skoro vzdy ma to boli..jednoducho som uzunka...