ked meška menstruacia a tehotensky test je negativny...

misqa

ahojte mám taky mensi problem asi pred tyzdnom som mala svoj prvy sex s piatelom a bez kondomu ... problem nastal vtedy ked som zistila od jeho najlepsieho kamosa ze on sa skor spravil ako sme spolu nieco mali moze sa stat ze som tehotna ? robila som si test a je negativny a meska mi menstruacia uz asi 6 dni

Vejuška91

Ahojte:) Chcela by som sa spýtať....Mám 16 rokov a začala som užívať antikoncepciu už 1 mesac aj niečo ju užívam.Teraz mi mešká menštruácia už 2 týždne,nemám žiadne bolesti,ťažkosti atd,neviem čo si mám myslieť či som tehotná alebo mi to robia tie tabletky ...poradte mi dakujem

Martina23

awoj,mam taky problem, s ktorym potrebujem poradit.Mam 20 rokov a take 3 roky uzivam antikoncepciu,pred tromi mesiacmi som ju vysadila..spala som s mojim priatelom bez ochrany a teraz mi to meska uz 13-ty den.Robila som si test a vysiel negativny,je nejaka moznost ze som tehotna?Prosim,poradte mi

eva140

ahojte mam taky problem mam 21 rokov a pravidelne mi neska menstruacia zo zaciatku co si pamatam som ju mavala pravidelne ale terz si uz nepamatam kedy som ju dostala na cas stale pred menstruaciou nejaky tyzne pred mavam dost velke krce mohly by ste mi poradit de by mohol byt asi problem? neviem a taktiez v poslednej dobe mam dost casto zapaly a svrbenie a palenie `dole` mozte mi prosim poradit v vom by to mohlo byt? boli by ste zlate keby ste mi napisali na e mail eva140@post.sk dik ;o)

neva

domi:D
určite to nie je normálne a nepatrí to k dospievaniu, teda hlavne bolesti určite nie. To že Ti meškávala menštruácia, to by sa ešte dalo pripísať dospievaniu.Najlepšie bude, keď sa na teba pozrie gynekolog. Neviem kolko máš rokov, skús sa porozprávať s maminou, alebo zájdi sama na gynekologiu.

domi:D

chcela by som sa na nieco spytat..asi 4 mesiace ak nie viac ma boli a picha nepravidelne v pravom vajecniku..niekedy sa koli tomu mnemozem ani postavit...inokedy ked kaslem tak sa musim zkrcit..niekedy to boli fakt neznesitelne!!nebude to cista??inak asi 3-4 mesiace som mala menstruaciu nepravidelne a meskala mi..mohlo to byt aj tym??fakt neviem ani sama...mam ist s tym ku doktorke alebo je to normalne..pri dospievani..??cakam ospoved dakujem (ozvyte sa mi!!)prosim

čočo

ahoj, tak tu je moja skúsenosť, meškala mi cca 14 dní, robila som si test a vyšiel negatívne, stále meškala, po týždni som zašla k lekárovi dostala som injekciu, ďaľšie dva týždne zase nič, išla som znovu k lekárovi a ten mi oznámil že som v ôsmom týždni tehotenstva.... tak komu veriť? test klamal a lekár nevidel? ale už je všetko O.K. drobec má už 13mesiacov.

SIMA22

awojte chcela by som sa opytat:
mala som pohlavny styk stale bez kondomu, ale davali sme si velikansky pozor stale chodil umyty, a stale ked uz bolo na pokraji spravenia sa tak ho vybral vonku a az potom sa spravil.
a neviem menstruacia mi skoro nikdy nemeska, bola som odcestovana tak mozno aj pre to mi meska zmena prostredia, prisla som domov a robila som si test a ukazal negativny. neviem preco mi meska uz ma to fakt trapi, je to normlane??
ze meska?? potrebujem surne nejaku radu, prosim mi napiste na nick siana22 na pokec, prosim, cim skor,, proosiim!!!

krkolam

petka.........ten odkaz na konci je vystihujuci...ale minuel som cital clanok ze pokial mam spermie na prstoch nahodou a vniknem do partnerky thak moze byt tehotna aj thak....ci to bol len nejaky blud?zase volaky kalerab?lebo som to pocul prvykrat,vzdy som bol v tom ze spermie musia ist nejakym prudom a nie hentak...