ked meška menstruacia a tehotensky test je negativny...

markétka

saida:
pre boha,tak to som teraz vystresovana este viac...ja nejdem ku gynekologovi,lebo som este u ziadneho nebola a sa bojim,ale nie gynekologa ale povedat mame aby sla so mnou...akoze ja mam 18,to mozem ist kludne aj sama ale co mi to pomoze,ked neviem kde mam ist a co mam robit?

saida

Ja som si robila dva tyzdne od inkriminovaneho sexu, potom o dalsie dva tyzdne a stale negativne....... uplne som sa tesila , tak si idem na gyndu a on ze slecna ale ved vy ste tehotna......... infarkt na ceste, ja neviem a preco nejdes gynekologovi... ja som mala uz po siestom tyzdni ,,,, a negativne boli

meska to...

OK.A KEDY SI SI ROBILA TIE TESTY??JA TYZDEN PO VYNECHANEJ MENSTUACII..ALE PO POSLEDNOM POHL STYKU PO TOM CO AK SOM TEHOTNA TAK VTEDY SOM OTEHOTNELA TAK PO NOM SOM 2 DNI NATO DOSTALA MENSTRUACIU...ALE TERAZ NA DRUHY MESIAC SOM NEDOSTALA...TAK TYZDEN PO TOM CO MI VYNECHALA TAK SOM SI ROBILA TEST..CO ZNAMENA ZE TO BY SOM BOLA V 6TOM TYZDNI TEHOTENSTVA...TAK SI MYSLIS I TAK ZE BY DVA TESTY KLAMALI???V 6 TOM TYZDNI???

saida

Ano moze mne test najdrahsi kupeny v lekarni, dal negativny vysledok dva krat''''''''''''''''''''''' '' a nakoniec som isla gyne a tehotna............ takze uz testoom neverim

meska to...

NO SAK MAM PODOZRENIE ZE SA STALA NEHODA..ALE TAK NEVEDELA SOM O NEJ.AZ TERAZ NAD TYM ROZMYSLAM CI SA NEMOHLO NIECO STAT BO KED TO TAK DLHO MESKA A MAM PRIZNAKY TEHOTENSTVA..( BOLENIE PODBRUSKA VKUSE, NALIATE PRSIA, BLBE POCITY...)

jaja

a čo ten kondom vám praskol, či prečo stresujete?? na tehotenstvo musí byť dôvod, alebo ak chcete aspon podozrenie...

meska to..

JA MAM PODOBNY PROBLEM...PO POSLEDNOM POHL STYKU SOM MALA MENZES NORMALNE ALE TENTO MESIAC MI MESKA UZ 2 TYZDNE...PO 1 VYMEKANOM TYZDNI SOM SI ROBILA 2 TESTY OBA VYSLI NEGATIVNE..MOZU SA 2 MYLIT??