ked meška menstruacia a tehotensky test je negativny...

angeles

este som chcela napisat ze najlepsie je ist na gynekologiu, tam ti potvrdi ako si na tom...alebo ti da vyvolávacku...a je dobre dat sa vysetrit...ja som bola na vysetreni uz dost neskoro lebo som sa hanbila ale teda nie je to nic hrozne fakt...

angeles

markétka, myslím že sa nemusiš báť keď ste mali kondóm. ja som mala tiež také stresy minulý aj tento mesiac (ale teraz som začala užívať antikoncepciu, lebo si babätko nemôžeme dovoliť), meškalo mi to 6 dní. Skús si dať červené vínko, ukľudniť sa, lebo ked sa bojíš tak sa to tiež oddiaľuje...u mňa to bolo zo stresového povodu, lebo som mala skúškové obdobie...tiež som si robila tehotenský test a vysiel mi negatívne a 2 dni po nom som dostala kramy...ten test predsa musi nieco garantovat, nevyrabaju to predsa len tak pre nic za nic...dolezite je ze kedy si ho robis samozrejme ze nevyjde presny hned po pohlavnom styku...ale nemusis sa podla mna vobec obavat...pa

janullllienka

svagrina bola v 3 mesiaci a este stale dostavala menstruaciu... a zo zaciatku asi tak prve 6 tyzdne si robila testy a vychadzali negatvne...a ked prisla k lekarke tak ona potvrdila ze je v tom....tak dievcata pozor na to!

ajja

No ja som tiez tak dopadla. Dva tyzdne po styku som si robila testy asi tri kazdy den jeden. Boli negativne vsetky tri. Kramy mi meskali tyzden. Ale to sa mi nikdy nestavalo. Tak som isla na gyndu. Povedala, ze mam kopec stresu testy su negativne. Dala mi vyvolavacku. Ze ked do dvoch tyzdnov nedostanem nech pridem. No po tyzdni som si robila dalsi test (z nedockavosti), ale ten uz vysiel pozitivny. Nahovarala som si, ze to nemoze byt pravda, ze je to z vyvolavacky, ktora obsahuje hormony. Dva tyzdne po vyvolavacke som nedostala. Isla som na gyndu. Na ultrazvuku mi ukazala, ze je tam take uplne malicke, ze to vyzera na 4 tyzden. A tak aj bolo. Tazke bolo zmierovanie sa s tym. A teraz som uz v druhom mesiaci:-)

dadaa

jasne, preto ze na to stale myslis, tak neprichadza...a nachadzas urcite vsetky priznaky tehotenstva na sebe...obcas vazne vynecha... mas 18, tak pre pokoj duse chod k doktorovi a mame povedz, ze chces na preventivnu..uz mas na to vek...

saida

A vies ze too bolo prvy krat co som isla gynekologovi aj ja????? Ked nedostanes chod lepsie skor ako neskor,.... daj vediet, ... drzim palce