Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

opatrovatelka

Príspevok v téme: opatrovatelka
rolka

prosim vas pekne, viete mi niekto poradit nejaku stranku kde mozem najst nejeke opatrovanie k malemu dietatku na par hodin? -resp. na 1 polden v tyzdni? nevie mi niekto aspon zhruba povedat ako sa pohybuje cena na hodinu ci sa vobec mam o daco snazit...ja v tom nejaky rozdiel ci pride k nam, alebo ja odnesiem dieta k nej,alebo ci pride ked dieta spinka cez obed-rozlisuje sa to nejak? kolko sa asi plati? dakujem

barbinka

lilo: treba aj kuknúť kedy bol inzerát písaný. Viac ako pred rokom, takže pochybujem, že to je ešte aktuálne.

zwedavus

aj podla mna je najlepsie najst nejaku osobu, ktoru aj poznas.. predsa len ide o dieta, tak aby si na toho dotycneho rychlo zvyklo a aby si ty vedela, ze je v spravnych rukach.. tak ako pisala aupair - dobre je niekoho z blizkeho okolia, s ktorym sa aj trosku poznas alebo niekoho z rodiny.. aj ked vzdialenejsej.. ja si myslim, ze najlepsie su take studentky, ktore maju vztah k detom ako uz nejake starsie panie, ktore uz tazsie vladzu sa o ne starat.. a cena je tiez vzdy individualna.. zvacsa aj v inzeratoch mas pisane, cena dohodou, zalezi ako sa dohodnete, ze kolko dni v tyzdni, aky cas.. kolko ma rokov to dieta, aku starostlivost to dieta potrebuje.. potom sa rozhoduje..

Rokytko

Rolka, jeden polden v tyzdni asi bude pre agenturu malo, aby ti niekoho nasli, ceny v agenturach sa pohybuju okolo 150 Sk, zavisi aj v ktorej casti Slovenska zijes. Lepsie je dat si inzerat a pohladat tak nejaku spolahlivu pani, dochodkynu, studentku a pod. Zvyknu brat od cca od 50-100 Sk na hodinu, tiez zavisi od lokality aj ich skusenosti. Ja som mala stastie, vylepisla som si par plagatikov u nas v malom mestecku a hned prva pani co sa mi ozvala bola super, teraz chodi k malemu, oblubil si ju a dufam ze sa pre nas casom stane naozaj taka tretia babka, kedze nase babky byvaju velmi daleko. Drzim palce nech niekoho spolahliveho a laskaveho skoro najdes.

aupair

ja si myslim,ze ani opatrovatelku - profesionalku nepotrebujes.skus pozriet vo svojom okoli daku starsiu pani alebo studentku a pod.a cene sa uz dohodnete

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

opatrovatelka - Fórum - ZDRAVIE.sk