stare za nove

krisha

hm, to je bud alebo. Bud budes mat krasny novy vztah aelbo ostanes sama. Ja som isla do new vztahu, ale trval len kratko, lebo som dotycneho nelubila, myslela som si, ze mi pomoze zabudnut. Co aj pomohol, ale nebolo to potom ono.
A volnych chlapov je tooolko na svete, ze urcite prezijes ak by ti to s novym priatelom nevyslo.
Ale najprv porozmyslaj ci chces svojho terajsieho naozaj vymenit a nie je to nejaky chvilkovy rozmar ci poblaznenie.

stastna

ja som koli mojmu terajsiemu opustila manzela, a nelutujem to. vztah sme mali pekny len zo zaciatku, potom zaacal ziarlit az chorobne, proste som nic nemohla, ani sa len normalne obliekat, akonahle som mala trosku viacej obtiahnute tricko, alebo vzdsi vystrih, bolo doma peklo. ze som ho opustila nelutujem mam nadherny vztah teraz, dokonca som zasnuben, viem ze ma miluje a vazi si ma. ja jeho tiez. vela stastia

D_nika

podobne sa to stalo mne posledne dva vztahy... prvykrat to bolo viac-menej z trucu, lebo proste byvaly mi liezol na nervy, tak som sa "zaplietla" s inym a nevedela som velmi, co s tym a ako dalej, ale bola som s nim takmer dva roky, tak to asi nebolo az take zle rozhodnutie. ale aj tak som ho neskor nechala kvoli mojmu terajsiemu a som fest rada, ze sa nam to zacalo kazit, lebo mam uplne rozpravkovy vztah uz par mesiacov a dufam, ze sa to tak skoro nezmeni v nudu alebo stereotyp... :))

jaja

no veru nebolo to ľahké, až posledný krát som nemala veľmi o čom uvažovať, lebo som sa fakt zaľúbila- na zbere, a doma akože priateľ (kt. som mala len rada) svinstvo, ale ked príde láska, je ti ostatné ukradnuté...mne bolo... bola som presvedčená, že bud s ním, alebo s nikým iným!

jaja

čo som mala posledných 3 frajerov, stále to bolo tak, že som nechala 1 kôli druhému. ale s týmto posledným som 1,5 roka... ale dá sa to len v tom prípade zniesť, že city k tomu dalšiemu sú silnejšie ako k tomu pred tým:-)))) ale nechcem to už zažiť...