neznášam jeho robotu

Príspevok v téme: neznášam jeho robotu
som nešťastná...

priateľ robí u skáraného súkromníka- je čašník. pracovný čas má od nevidím do nevidím. myslím , že aj ked sme spolu nemáme na seba čas, únava a tak... prestáva ma to baviť stále čakať, kým sa im uráči pustiť ho z tej sk...j roboty. je to východisko z núdze, ale myslím si že sa tam môže nasťahovať rovno, je tam častejšie ako hocikde inde... neviem si predstaviť, že by sme žili spolu a videla by som ho 3 hodiny denne aj to pred spaním...

usiko

Som nestastna,
vies, velakrat sa cloveku zda, ze je v koncoch, peniaze nie su nadostac a mysli na to stale, vstava s tym a chodi spat a tak to ide dookola, je nervozny a hlada vsetko zle, do coho by mohol rypat...poznam to....ale potom sa treby vzchopit a uvedomit si, ze vsetko sa zvlada lahsie, ak mas pri sebe niekoho, kto ta miluje a koho milujes ty a teda sa navzajom podporujete a tahate....a tak sa veci lahsie zvladaju....co mozes urobit teraz je len to, ze sa budes snazit vyuzit tie chvilky, co mate spolu co najlepsie, bez vycitiek a zlej nalady lebo ani jemu nepomaha, ked vie, ze si nespokojna...

som nešťastná...

si milá usiko- vdaka... noo uvidíme ako sa bude dariť, verím, že to nebude lahké, ale vo 2 sa to hádam lepšie zvládne...

usiko

dakujem agina, aspon niekto....
Som nestastna,
aj ja ti drzim palec.....mam jedneho znameho, co bol vonku 3 roky, vratil sa spat na SVK a kupil auto, a zalozil vlastnu firmu- autoopravovnu....a povedal, ze ked mu budu chybat peniazky, este odide nacas a opat sa vrati spat...som rada, ze aspon niekto chape, aze vsade je trava rovnako zelena, zalezi len od uhla pohladu....len si musis uvedomit, som nestastna, teda aspon byt pripravena na to, ze "vonku" budes velmi tvrdo makat, ak chces fakt vela usetrit....aspon moji kamosi a kamaratky su vcelku znicene...drzim ti palce, moja, aby sa vam podarilo to, co si prajete....obaja...:-)

som nešťastná...

no každému sa tu darí rôzne, niekto má šťastie, niekto vzdelanie, niekto k tomu aj dobrú robotu, niekto si povie, že v zahraničí aj horšia robota je lepšie platená ako tu lepšia... je to individuálne... uvidíme, kde skončíme my s mojim drahým... ja by som tu aj mala budúcnosť, ale chcela by som odísť kôli tomu aby sme sa mohli osamostatniť časom...

agina

Necitala som vsetky prispevky, ale musim si usiko zastat.Ja som na Slovensku vystudovala,pracujem tu a celkom dobre zarabam, za hranice pracovat ma to vobec nelaka.Mam byt, mam auto, chodim na dovolenky a este aj usetrim.Apodotykam, ze nezarabam 50 000!!!! Vsetko sa da, ked sa chce. Slovensko milujem a mienim tu aj ostat. Ja len tolko.

usiko

baby, prestante sa prosim vyjadrovat k tomu, co som napisala, ak sa vas to netyka.....pisala som to o tych, co sa ich to tyka....ak to nie je vas pripad, tak co utocite...ja mam kamosov aj takych aj takych...a otvorene im poviem, ked nadavaju na Slovensko, ze nemaju na to pravo, ked nepohnu ani prstom aby nieco dosiahli....a povedia mi na to, len ze tento stat im nic nedal...lenze pravda je taa, ze tu vystudovali zadarmo a oni su ti, ktori tomuto statu nic este nedali...teraz sa uz nikto o nich nebude starat, tento svet je iny, je taky ze prezije len ten silnejsi, ten co sa vzda, tu vela sance nema....a oni to beru...nie su taki citlivi ako vy...ja nechapem, preco takto vztahovacne reagujete...ved aj vy mozete povedat, ze hlupe ucitelky a lektorky a ja sa neurazim, lebo viem, respektive si myslim, ze mna sa to netyka...a teda sa nepotrebujem branit....tak mohli by sme prestat sa zaoberat tym, co som napisala ja a zacat s nejakymi radami pre kocku, co zalozila tuto temu....