neznášam jeho robotu

Príspevok v téme: neznášam jeho robotu
som nešťastná...

priateľ robí u skáraného súkromníka- je čašník. pracovný čas má od nevidím do nevidím. myslím , že aj ked sme spolu nemáme na seba čas, únava a tak... prestáva ma to baviť stále čakať, kým sa im uráči pustiť ho z tej sk...j roboty. je to východisko z núdze, ale myslím si že sa tam môže nasťahovať rovno, je tam častejšie ako hocikde inde... neviem si predstaviť, že by sme žili spolu a videla by som ho 3 hodiny denne aj to pred spaním...

som nešťastná...

1,5 roka... proste mám pocit, že nie je na nič čas... zato ja by som si ho mohla spraviť ... ani cez týžden, ani cez víkend.

som nešťastná...

to viem, je to východisko z núdze... aby niečo mal, ale verím, že to nie je nadlho... kým skončím školu, len ma to prestáva baviť... stále čakám, kým skončí a ozve sa mi,lebo nikdy dopredu mi nepovie, kedy to bude. píšem diplomovku, tak som stále pri pc... to sa nedá, lebo stále chodí ku mne, kde som obmedzovaná prítomnosťou spolubývajúcich, proste všetko je podceňované a nie je na nič čas alebo správna chvíľa.. hocičo!!! snád nejdeme do záhuby?

keituskaaaa

A to kde ste,doma na SK? No moja zvykaj si,ja to mam uz 5 rokov.Ja ti mozem poradit jedine,chod do GB,mas sancu sa zamestnat s nim a ak aj nie,tak 2-3 roky to vydrzis,nasetrite si cashovicu a doma mozte byt spolu aj rok predtym nez zacnete robit zase,ale uz v normalnej praci,lebo budete mat jazyk Tot vse :-)

usiko

toto si bohuzial musite vyriesit spolu a obaja sa nad tym zamysliet...bohuzial doba je taka, ze sa vela pracuje vsade, pretoze prace vela nie je, takze ma v zivote dolezite postavenie. skuste cas, ktory spolu travievate, vyuzit naplno, aby ste boli obaja spokojni....