Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sampon,kondicioner,maska....suche a tazko upravitelne vlasy

Príspevok v téme: sampon,kondicioner,maska....suche a tazko upravitelne vlasy
petka18

poradte mi sampon,kondicioner a masku na suche a tazko upravitelne vlasy.momentalne pouzivam sampon matrix sleek.look ale nejake rozdiely nevidim.Poradte mi nieco co dostat v drogerii napr. head and shoulders co davaju v reklame je dobry? alebo ten balzam pantene??? moje vlasy proste stoja na vsetky strany tak chcem ich uhladit a nepomaha mi no to ani gel.. tak radte......

simka111

Neviete poradiť nejaky dobrý kondicioner na poškodene vlasy???? Nechce sa mi to tu hľadať v inýcj témach.. :) Dakujem

aja99

používam šampón a kondicionér na vlasy na báze prírodných produktov. Tiež si robím zálaby na vlasy z týchto produktov. MAla som pôvodne veľmi jemné vlasy, vypadávali mi, lámali sa konce. Po 3 mesiacoch mi problémy úplne vymizli a vlasy sú oveľa kvalitnejšie.

angeles

ja mam velmi rada sampony od nivei, ale ak chces ukludnit vlasy tak musis proste pouzivat fakt sampon koncioner masku 2x do tyzdna a este nieco na uhladenie...a treba skusat...neda sa presne poradit nieco konkretne...lebo kazdemu pasuje nieco ine...ja pouzivam teda tu niveu

gasdlkj

ja mam take iste hrozne vlasy a niekedy si ich aj zehlim ked vyzeraju naozaj priserne, to mi aspon kusok pomoze ich upravit na par dni,... ale na druhej strane mi ich zehlicka dost nici, velmi ale naozaj velmi ma prekvapil sampol ELSEVE(loreal) s uhladzujucim efektom na nepoddajne,hrube vlasy,...ma olejovu konzistenciu a je skvely, kupila som si aj Glis Kur sampon s olejovou konzistenciou tiez na suche vlasy (zlty),ale je takmer podobny,neviem povedat ci lepsi...a takisto balzam na vlasy Glis Kur (zlty) .-ten je tiez vyborny a krasne vonia,...a takisto kondicioner Glis Kur (zlty) ... takze ja pouzivam toto a zatial mi najviac sedia, som s pokojna, v podstate GLis KUR je dobra znacka....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.