sampon,kondicioner,maska....suche a tazko upravitelne vlasy

Príspevok v téme: sampon,kondicioner,maska....suche a tazko upravitelne vlasy
petka18

poradte mi sampon,kondicioner a masku na suche a tazko upravitelne vlasy.momentalne pouzivam sampon matrix sleek.look ale nejake rozdiely nevidim.Poradte mi nieco co dostat v drogerii napr. head and shoulders co davaju v reklame je dobry? alebo ten balzam pantene??? moje vlasy proste stoja na vsetky strany tak chcem ich uhladit a nepomaha mi no to ani gel.. tak radte......

ita2312

nemam velmi trpezlivost na skusanie :)
ak sa mi nedaju rozcesat vlasy po umyti, tak by som sa na stenu skrabala:)
mozno ako dalsie vyskusam tie tesco vyrobky, hoci ma to doteraz ani nenapadlo. ale ja velmi velky rozdiel v ucinkoch samponov nevidim, tam mi ide skor o to, aby sa mi z neho netvorili lupiny (tazsie sa ich zbavuje)-sice si vzdy kupujem na suche, alebo poskod. vlasy, skor si dam zalezat na maske a kondicioneroch.

petka18

ita2312 mozes skusit ten sampon matrix mozno ti pomoze no mne zatial nejako extra nepomohol....ved este uvidim zatial ho mam kratko.

lulus

baby, ja mam podobne vlasy a uz som skusala vselico, ale neverili by ste,a le zatial najslepsi sampon a kondicioner je TESCO na poskodene vlasy,pekne vonia a vlasy su po nom super...som ho raz skusila u babky a odvtedy si ho kupujem

ita2312

...no na matrix sa chystam aj ja...teda nic moc?
ja mam suche, nepoddajne, kucerave vlasy.pouzivala som elseve kondicioner na nepoddajne vlasy, a nezmyvala som ho (pred elseve aj masku). teraz som sa po dlhej dobe vratila ku kondicioneru pantene (tiez sa nezmyva)a zda sa mi, ze mam ovela maksie a jemnejsie vlasy.