Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ucinna rada na akne - velmi mi pomohla

Príspevok v téme: Ucinna rada na akne - velmi mi pomohla
martinkoo

Ahojte, chcel by som sa len podelit s mojim skvelym zazitkom, ktory sa mi stal minuly rok na dovolenke. Este pred dovolenkou som mal chrbat CELY povredovany... co cm to vred... na tvary som mal taktiez hnusne vyrazky a flaky. Isiel som s blizkou rodinou k moru... do Chorvatska. Kazdy den sme sa v nom kupali, a co sa stalo. Po dvoch tyzdnoch som mal nielen pekne zhnednutu pokozku, ale skoro 95% podkoznych akne mi zmizlo, flaky mi zhnedli a prisposobili sa tvari, takze to vyzeralo, akoby som akne nikdy nemal... prisiel som domov, lekarka, ku ktorej som pravidelne chodieval sa divila... nemala skusenosti s morom ale ked ma vydela, pogratulovala mi. Ale bol tu jeden problem... mal som vtedy 13, samozrejme, produkcia mazu bola stale rovnaka, takze mi predpisala masticky na rano a vecer, mal som to brat, lenze ja som bol tak spokojny zo svojou tvarou, ze som sa nato vykaslal. A to bol problem - ZACALI opat vznikat akne az som ich mal dost a zacal uzivat masticky. Teraz je to uz 3-4 mesiac co mam silne kremy a plet sa mi zlepsila asi o 10%. To je nic. Ale nastastie tento rok ideme na dovolenku znova, tak sa strasne tesim :-) Dufam ze som aspon niekoho povzdbudil, ze ajked ma flakatu povredovanu tvar a ma 13-14, ajtak to raz zmizne. Nie?

mira

Morska voda svojou soľou spevní pokožku a zabráni bakteriálnym procesom. Slnko tak isto spevňuje pokožku. Výsledok je taký, že tuky a hlieny sa nemôžu cez takú pevnú pokožku dostať navonok. Zostávajú pod kožou. A keď po čase pokožka znovu oslabne, začnú vychádzať. Takáto liečba nie je pravou liečbou, ale len zatlačením príznakov. Pravou liečbou je odstránenie zdrojov tuku a hlienu z potravy.
I keď pobytu pri mori fandím a primeranému slneniu tiež, želám príjemnú dovolenku.

liana

Velmi dobra je aj kozmetika "Minus 417". Je to izraelska kozmetika z Cierneho mora. No bohuzial, na Slovensku ju este nie je dostat. Velmi pomaha na plet, lebo je to cisto prirodna kozmetika.

khadafi

Ano morska voda a samozrejme vela robi aj slnko... ja mam tiez problematicku plet ale ked sem tam tak raz za tyzden zbehnem do solarka tak mi to pomaha alebo v lete na slnku taktiez ..plet zhnedne a nezrovnalosti trosku zmiznu :)

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ucinna rada na akne - velmi mi pomohla - Fórum - ZDRAVIE.sk