Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

stretnutie cez net

Príspevok v téme: stretnutie cez net
kaili

ahojte, uz dlhsie ma trapi jedna zalezitost a neviem ako ju vyriesit.Vsetko sa to zacalo tym, ked som si zacala pisat s jednym chalanom cez icq.Po perdchadzajucich skusenostiach s tymto typom komunikacie som si povedala ze ziadne vztahy nechcem takymto spodobom nadvazovat.Spociatku to bolo iba cisto kamaratska konverzacia , no postupne , aj ked som sa branila, to prerastlo do viac priatelskej podoby.Nas vztah tak povediac trocha ochladol ked som mu poslala moju fotku.Ale este stale sme v kontakte a mame sa v maji stretnut, ci bduem chciet alebo nie(jedna sa o urcite okolnosti, ktore ma donutia stretnutiu s nim)...No a problem je v tom(vyznie to uplne "pubertacky" )ze on chce odo mna neustale nejake fotky ale ja nemozem najst odvahu mu ihc poslat, bojim sa toho....nie som totiz velmi pekna...bude mi to lne hrozne trapne ked sa stretneme on ma uvidi a povie sI:"pane boze, ako som si mohol pisat o takych zalazitostiach s takymto dievcatom-(pisali sme si totiz v takom duchu ako keby sme boli priatelia a tak...)prosim vas o nejake myslienky alebo skuseosti sniecim podonňbym .......dakujem!

nathaly

Takzee....presne ten isty problem mam aj ja.Ale beriem to v pohode.V prvom rade sa na stretko prichystaj aby si vyzerala dobre...ale nezabudni na to ze skutocna krasa je vo vnutri...Musis sa citit dobre vo svojej kozi a to sa odrazi aj na tvojej nalade.Prosim ta on je takisto clovek z masa a kosti a tiez ma tremu :)Bar to ako nezavazne kamaratske streko...:) Ber to tak ze ak nebudete mat spolu nic budete aspon kamarati a v dnesnej dobre sa to ceni tiez :) Takze ver si!! Spravaj sa milo,rozpravaj,pytaj sa! A hlavne nestresuj....ohuris ho svojim vystupom.Bud sama sebou...Tolko...Drzim Ti palce..:))

kaili

ach ja viem co myslis,len ono je to dost tazke...v dnesnej dobe sa pripusuje krase ovela vasci vyznam ako kedysi, ci si to chceme pripustit alebo nie....a o to mat rada samu seba sa uz snazim roky...a dufam ze sa mi to raz podari,lebo to nikam nevedie....:/a asi mi ani inak nezelazi na tom aby osm sa mu pacila, len aby to nebolo take trapne troska...no....

veronika

vravim ti este raz, nepodcenuj sa, preco ti tak strasne zalezi, ci sa mu bude spacit ci nie? kasli na to, prosim ta, chlapi nemaju radi zakomplexovane dievcata, zeny...musis davat v kazdom pripade najavo, ze mas navrch, nedavaj nikdy najavo slabost a bud sebavedoma..musis mat najprv rada ty sama seba, az potom ta budu mat radi aj ostatni..ked bude z teba vyzarovat pohoda a sebavedomie...tak automaticky budes pritazliva svojim spravanim, nemusis byt ani tak vyzorom. vsak ty na to prides casom aj sama, ak nechapes teraz, o com hovorim.

kaili

NO a este k tomu to je en problem ze ludia cez net su ini ako v reali....bojim sa ze bude sklamany,,a najhorsie na tom je ze sa aj potom snim budem musiet stretavat ....

kaili

mam 18, preto sa aj hanbim o tom sniekym z mojich znamych rozpravat, lebo je to dost ...ja som jeho fotky videla a je v poho, mne je na 100%ukradnute ako vyzera...on aj komentoval moje fotky,lenze ta jedna bola z oznamka...takze dost v pohode...a aj vsetko ale ekd som mu poslala druhu viacmenje z bezneho zivota, tak sa zacal spravat odmerane,aj ked mi napise, no uz to nie je take ako predtym...

veronika

ahoj, kolko mas rokov? prosim ta, bud sebavedoma, moze ti byt jedno, co si bude o tebe mysliet, on je majster sveta v krase ci co??? ked mu das najavo, ze si vazis samu seba a nezalezi ti na tom, co si druhi o tebe myslia, tak co ty vies, mozno si sa mu na foto ani moc nepacila av reali to bude uplne ine:)nerob dopredu ziadne unahlene zavery..okrem ineho, skus z neho vypacit, ci sa mu tvoje fotky pacia, co na ne vravi, podla jeho odpovede uvidis...a kludne sa snim stretni, vsak s amozno dopredu zbytocne trasies a ani si ho tiez nazivo nevidela...vobec sa ti nemusi pacit..ludia su obcas ini ked si pisu a ini v reali, otvori usta a ty odpadnes...a mozno nie od uzasu :DDDD

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

stretnutie cez net - Fórum - ZDRAVIE.sk