Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Praskol teplomer - ortut

bibula274

Chcela by som sa spytat : rozbil sa mi teplomer a vsade bolo nieco strieborne a neviem ci je to jedovate alebo aspon co to je za odpoved dakujem vopred :)

alie

a keby ste vedeli kolko ortuti je vo vakcinach a s cistym svedomim to malym detom vpichuju rovno do zili, tak to by ste mali riesit do aleluja!!

Maros75

Po rozbití ortuťového teplomera hrozí predovšetkým riziko vdýchnutia väčšieho množstva toxických pár uvoľňovaných z rozliatej ortuti, ktoré poškodzujú respiračný systém, sliznicu a spôsobujú akútne zápaly pľúc a dýchacích ciest. Akútna expozícia vysokým dávkam môže spôsobiť úplné zlyhanie telesných orgánov až smrť.

Strachoprd

práve sa mirozbil ortutovy teplomer v caji. som z toho este cely postrani. nemusim sa nicoho bat? ortut som vyhodil v uzavretych nadobach

Klaudiana

Mne ako 7 ročnej praskol teplomer a ortuť sa vyliala na koberec a urobili sa z nej guličky, no ja som sa s nimi hrala, teda guľala ich po zemi a chytala. Môžem mať z toho nejake nasledky? (napr postihnute deti?) Neviem do akej miery je to nebezpečne. Teraz mam 20 rokov.

andy77777

lDenzl

No ďakujem za rady ja som sa strachoval že čo z toho ja som taký hypochonder :D zajtra ešte vyvetrám možno pozajtra a dúfam že to bude ok neznášam tie teplomeri

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Praskol teplomer - ortut - Fórum - ZDRAVIE.sk