Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

musim to ukoncit aj ked nechcem...

Príspevok v téme: musim to ukoncit aj ked nechcem...
zufala

spoznala som niekoho uzastneho, pozname sa vyse polroka ale mam pocit ze sme boli stvoreni jeden pre druheho, citim ze patrime k sebe..najlepsie je ze viem ze je to obojstranne...ale najhorsie je ze byvame od seba tak strasne daleko ze tam nie je sanca na spolocny zivot...co mam robit?aky je vas nazor na vztah na dialku?? ak by sa to dalo tak je tam moznost stretnut sa asi tak raz za rok..som zufala :(

vecernica

kamoska takto na dialku komunikovala 2 roky z Amikom a potom sa zobrali,,ale kazdy druhy den si telefonovali,,,,aj tak sa da...

zufala

tak ja viem ze mas pravdu, vsetci mi toto hovoria a mozno je to pravda ze je to len zamilovanost..mala som viacerych priatelov predtym ale toto som este nidky k nikomu necitila, ja vazne citim ze by sme mali byt spolu, ked som s nim nemyslim na nic, na ziadne problemy...vzdy sa mame o com rozprvat, nikdy nemame trapne ticho a ked je ticho tak nikdy nieje trapne...vazne sa citim ze pridem o niekoho kto je mi uceny :(...ked spoznam niekoho noveho tak to uz nebude ono lebo viem ze to budem stale porovnavat...:(

seda

vies, to ze sa poznate polroka, to je dost malo na to, aby ste sa naozaj spoznali, este ste vo faze zamilovanosti. Je to na tebe, co urobis, ale po takom kratkom vztahu by som nerobila nejake zasadne rozhodnutia, ako napr. prestahovat sa za nim. Nechaj si svoj zivot, komunikujte spolu, a uvidite, ci vas vztah bude silny aj napriek vzdialenosti. Zivot pojde dalej, aj ked odlucenie bude tazke. Ste mladi, este mate toho vela pred sebou, stretnete obaja inych ludi, ...mozte si zatial dopisovat a potom uvidite, ci to ma zmysel, dalej nieco riesit

zufala

no jasne ze nam na tom zalezi, ale otazka je, ci to ma vyznam sa takto trapit ze sa nebudemem vobec vidiet ani nic neveim ako dlho ked obaja sme mladi a mame ziot pred sebou...to mi vsetci hovoria, a je ja viem ze je to pravda ale moje pocity hovoria nieco ine

seda

mam kamarata, co ma priatelku v Japonsku, pracuje tam, a kazdy den si telefonuju cez skype. Vidia sa raz za polroka. Zalezi iba od vas, ako velmi sa lubite. Vzdy sa da najst nejaka cesticka, ak vam na tom naozaj zalezi.

sara13

zufala ja ti mozem na vlastnej kozi povedat ak citis ze patrite k sebe jedine co ti ostava je vydrzat ak teda chces, ak ste naozaj jeden pre druheho tak aj dialka sa da prekonat. ja mam takto vztah uz rok a pol, teraz sme sa nevideli sedem mesiacov ale stale si volame a rozpravame sa, prisli sme na to ze to velmi utuzuje vztah ked sa vela rozpravame a hlavne sme zistili ze si mame stale co povedat a ludia ktory by k sebe nepatrili tak by sa nemali o com stale rozpravat. takze ak sa naozaj lubite, prezije vztah aj ked ste velmi daleko od seba. ak mozem vediet kde sa nachadza on?

mademoiselle

Ahoj, co znamena strasne daleko? a kolko mate rokov? Studujete,alebo pracujete? myslim, ze toto su dolezite otazky a mozno sa potom bude dat nieco poradit a vymysliet.

saida

raz za rok??????????????????????????????????????????????? ????? to je strasne, to nema zmysel..... neboj ved ked budete mat byt spolu tak snad.... alebo tan pravy pride este len

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

musim to ukoncit aj ked nechcem... - Fórum - ZDRAVIE.sk