Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bavi vas sex?

:(

aj my sme na tom podobne, skusame rozne akrobacie romantiky, drsnosti.......... ale po 15 rokoch manzelstva ... to uz asi lepsie nebude

mandy21

je to krute, ale asi je to tak, ze s beznym partnerom to nikdy nie je take dobre ako s niekym novym. polygamia je dana prirodou, s tym nic nenarobime

hialikiera

, uhm ani u mna to uz nie je co byvalo sme spolu desat rokov a sexujeme tak 6krat za tyzden co je dobre ale myslim ze po case sa urcite zacne vytracat .. to vzruso, urcite to nie je ako myt sex s niekym prvykrat..zamilovanost, trasenie ruk noh a co ja viem este coho

nashira

Presne ako pise kocecka je to casom .Pride to s kazdym,ale je to podla mna stale vztahom.Ak si dvaja neklamu niesu sobci a zaroven otvorene hovoria o svojich potrebach...nemala by sa udiat ziadna tragedia.100 ludi 100 situacii.

ach jaj

ja chut na sex mam, len akosi vasen k partnerovi uz vyprchala...Ale ked sa posnazi, okupe, navonia, tak to ide. 12 rokov spolu. Stale ho lubim. Prvy rok sme sa milovali skoro stale, potom to pomalicky upadalo.

kocecka

ja mam tiez ten isty problem, pritom moj priatel je velmi velmi dobre vyzerajuci a uzasny. bojim sa , ze ho kvoli tomu stratim, lebo mu to dosta vadi, sme spolu 3roky a sex raz za tyzden, ale viem, ze to tak uz chodi, vsetci mame taky problem. Takym vymyslom, ako sa niektori chvascu, ze po rokoch to robia 3x denne som nikdy neverila.. mojho priatela velmi lubim a nechcem ineho, ale ozaj myslim, ze niekedy mozno aj mysli na inu pri tom. Viete, no a co, ze mysli na Pamelu Anderson, ale miluje iba mna no nie? chichi. Lepsie ako by ma mal podvadzat.Aj som si niekedy myslela, ci sa nemame rozist, ale ono to pride vzdy a s kazdym, takze naco.

malyanjelik

ahojte, ja som s mojim priatelom uz skoro dva roky, z toho rok a pol spolu byvame...na sex nemam chut uz asi rok..spociatku on prestal mat chut na mna, tak som si nejak zvykla...a teraz nemam chut ja...a aj ked sa milejme, nic necitim pri tom..ale ja mam svojho frajera velmi rada..som z toho smutna..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bavi vas sex? - Fórum - ZDRAVIE.sk