Antikoncepcia-NAPLASTE

vierka

veď presne to som tým chcela povedať.Ja sama tomu neverím.Beriem to ako boj medzi firmami.A Cilest sú tiež antikoncepčné tablety.je na trhu už dlho.

illay

vierka.co je to Cilest?....a to su hlupe famy..nechapem preco zeny veria niecomu ze to fakt funguje len ked to prehltnu..ked som sa toto spytala gyndy pred niekolkymi rokmi,ci je to rizikovejsie,kukla na mna jak na sprostu ,a povedala ze je to hlupost..pokial to mas prilepene,menis to jak je treba,sanca otehotniet JE PRESNE TAKA ISTA ako u tabletiek..

vierka

Nechcem ťa znepokojovať,ale jeden díler mi vravel,že tá náplasť obsahuje presne to,čo Cilest,len je v inej forme.A že sa vyskytuje viac otehotnení s náplasťou.No,môžeš si to vysvetliť aj ako boj medzi distribučnými firmami.

ilay

no mne to chut na sex vobec neznizillo,nemaj strach:) a naplaste su super riesenie najme ked patris medzi zabudlive,su nizkohormonove,setria organizmus,teda hlavne traviaci system..jedina nevyhoda,ze sa mozu obcas odliepat,pri sprchovani abo tak,ale mne sa to vzdy podarilo prilepit naspet,abo som to poistila dvomi nohavickami(naplast mam na zadku)..