ziarli..ci co mu je??

Príspevok v téme: ziarli..ci co mu je??
suzis

Moj priatel ziarli..a to takym sposobom, ze nemoze ani len pocut meno mojho byvaleho manzela, hoci vie, ze sme sa rozisli za kritickych okolnosti. Ziarli, predklada mi scenare, ze co ked sa snim stretavam, a podobne..pritom vie, ze je to vylucene a moj byvaly je ten posledny za kym by som isla. Moj priatel ma tiez byvalu, dodnes ma snou dobry vztah, zevraj na urovni brat-sestra..ja ale ziarlit nesmiem..zo mna uz robi "choru", dokonca jej kludne hocikedy zavola, napise, alebo ide k nej do baru, kde pracuje...Doverujem mu, ale ide mi o to, ze on ma byvalu za priatelku, ja mu to tolerujem, ja som s byvalym na "nože" ale priatel stale ziarli a nevie sa zmierit s mojim byvalym manzelstvom. Co vy na to?

gater

Nezasiahla si tam kde si chcela. Nasla si si ineho chlapa,mozno na zaciatku to bolo dobre ale casom... Ked ti teraz povie,ze ta miluje ber to mozno na 50%... Skoda ,ze sa opät musim opakovat..Laska je dovera,laska vo vsetko dufa,vo vsetkom vytrvava,nevyhladava svoje vlastne zaujmy,je zhovievava,laskava a predovsetkym nie je ziarliva.... S pozdravaom j

mirabelka

ahoj suzi,
no ako? rozmyslala si nad svojim vztahom? precitala som si vsetko, co si pisala a poviem ti, ze mi je ta luto :( si trosku naivna a veris mu, alebo chces verit, neviem, ze ta lubi a ze mu tvoje deti nevadia....clovek ked ma vyzrate, tak sa prejavi !!! a jasne ze si to potom "nepamata" prosim ta, nedaj so sebou manipulovat. to ze mas dve deti a si rozvedena, neznamena, ze si odpisana do konca zivota...urcite si najdes lepsieho chlapa ako je tento. si rozumna inteligentna zena, nenachaj so sebou takto zametat. Myslim si, ze ty sama dobre vies, ze to takto dalej nejde a od nas to potrebujes len potvrdit. uistit sa, ze sa chystas urobit dobru vec. Je to normalne, vsetci to robime :)Ja ti budem drzat palce.
Rozhodni sa spravne a podla svojho najlepsieho svedomia a vedomia :)

suzis

...on proste stale opakuje donekonecna, ze mu deti nevadia, ale ked sa opil, vykrical mi nieco uplne ine..ze su z cudzieho k.... a proste take dost citlive slova..na druhy den si nic nepametal.a este ma obvinil, ze preco si take hluposti vymyslam...
...mam tomu rozumiet tak, ze ty si rozvedena s detmi a teraz mas noveho muza??...a lubi tvoje deti??..chova sa k nim ako k svojim??

mimi.a

suzis... odid od neho. Cim skor, tym pre teba lepsie. Je to hlupak a hnusny vydierac. A co na tebe vlastne lubi? Skor lubi to, ze ta moze ovladat jak babku... robite co chce on, kedy chce on, idete kam povie a ty si nemozes ani vydychnut hlasnejsie, ak mu to prekaza. A este mu vadia aj tvoje deti... no co ich mas utopit?? Je to idiot. Takych ako je on, najdes hocikedy hocikolko ale o to asi nejde, skor o to najst niekoho, kto teba a tvoje deti bude lubit bez vyhrad. A su aj taky muzi.. jedneho mam doma ale prepac, toho si necham pre seba:)) A tebe budem drzat palce, nech si najdes toho svojho tiez.

suzis

..ano...ale moj zivot v niektoych situaciach musi proste pokracovat..mam male deti, takze tam urcity system musi byt...moj priatel nevie pochopit, preco nemozem ist hocikedy snim hocikde...dat deti matke...lenze on to nechce odomna sem-tam..ak by som mu mala vyhoviet, tak tie deti mam u matky non-stop...ze proste ma nikdy nebude mat na 100%...ze stale tam su deti...a ze zo slobodnou by to bolo lepsie...ale on slobodnu nechce lebo lubi mna..proste mi to pripada take, akoby som sa mala citit previnilo, ze mam deti..mozno s davkou vdacnosti, ze ma vobec chce..ved kto by ma uz chcel s dvoma detmi..a proste vecne riesime ten nezmyselny kolotoc dokola...

jajka

musim uz koncit,uzavriem to takto ak mozem :)-ak sa s nim nerozides spravis chybu...MINIMALNE si dajte pauzu a utried si myslienky...a aj to ci ho lubis...naozaj ci ho lubis,celeho aky je s dobrymi i zlymi vlastnostami...a si mu schopna dlhodobo tolerovat jeho zle stranky...ak nie(co je viac pravdepodobne)neuvazuj...vela stastia :)

jajka

rozumiem....co tak skusit sa zblizit s niekym,ktory je uprostred povah tychto dvoch muzov?podla mna to by bola zlata stredna cesta....usudzujem z toho co pises :)a to je pochopitelne,ze po tolkych rokoch si chcela pokracovat vo svojom zabehanom zivote...

suzis

ja som bola 9 rokov vydata..da sa povedat, ze stastne..absolutne sme sa nehadali..nic..proste nastal zlom..a on si nasiel novu partnerku...ked som sa spoznala stymto mojim priatelom..akoby som chcela pokracovat v mojom predoslom zivote..niekde tam, kde to skoncilo..ale potom som si uvedomila, ze kazdy clovek je predsa iny..ze nemozem od neho ocakavat to iste ako od mojho byvaleho...ale proste ked to mam porovnat..moj byvaly manzel bol tisickrat lepsi partner ako tento...ale nikdy ma tak velmi nelubil ako moj terajsi partner...byvaly manzel keby mi mal dat oblicku...lutoval by sa..a nechal by ma zomriet..moj priatel by mi dal aj zivot..len aby mohol na mna z "neba" pozriet a vidiet ma zdravu...viem , ze ma lubi, len proste ta jeho laska je pre mna trocha privela...vela ziada..proste nema hranic..nesmie existovat nic a nikto..iba on...

jajka

presne ako pises v poslednom prispevku-jednoducho si povahovo nevyhovujete a on nechce robit ustupky...cize niet o com...mozno ta lubi,ale jeho spravanie je nepripustne...

jajka

a vseobecne povedat co je ,,normalne'' nejde,pretoze ludia maju odlisne povahy,niekomu vyhovuje napr.,,talianska domacnost"a iny by ju mozno oznacil za nenormalnu...je to o tom sklbit dve povahy,pridat k tomu lasku a ide to :)))viem,ze sa to lahsie pise ako vykona,ja mam pocit,ze som nasla toho s kym chcem prezit zvysok zivota,sme spolu vyse roka,cize je to o tom co vyhovuje tebe,nie o tom,co niekto oznaci za ,,normalne'' :)