FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Kalcifikat

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Kalcifikat" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Zdravie - iné
    evcca13.03.08 18:40??.??.54.85

viete niekto, co znamena kalcifikat na pravom laloku pecene?

• maca120711.08.13 11:23??.??.235.226

dobry den,chcem sa opytat,som v 33t.terhotenstva a nasmu nenarodenemu syncekovi zistili centralny kalcifikat v lavom laloku peceni do 5mm...ake to ma dosledky na zdravi mojho nenarodeneho synceka.dakujem vopred za odpoved

• retriever01.06.12 23:37??.??.108.204

Ja mám zrejme od detstva kalcifikát na MI chlopni, vždy vyzeral veľký ako 2 haliernik. teraz sa vraj podľa rozmerov musel zväčšiť, mal som v apríli divnú crípku s reumatickými príznakmi a záchvatom dny. Naviac beriem lieky na nízky tlak takže jedno s druhým, niekedy som sa cítil fajn, niekedy som sa zadýchal po 2 krokoch. Malo to byť operované predvlani ale kvôli Klebsielle ma poslali domov, bral som pár koktejlov ATB, zabral až suprax ale po ňom som mával ťažké chrípky... Musí sa to operovať, ale chcel som sa opátať ako sa brániť kalcifikátom a podbne, ak beriem lieky na riedenia krvi a vitamín K je v tomto prípade veľké zlo - umožňuje zrážanlivosť krvi??? V prípade takýchto nálezov ako sa toho neinvazívne zbaviť? A akú profylaxiu? Vďaka vopred za fundovanú odpoveď.

• panela20.08.11 10:27??.??.114.100

a je to zle ten podkozny kalcifikat? co to znamena?

• tpch19.08.11 17:36??.??.48.24

Znamena to podkozny kalcifikat v danej oblasti zisteny pohmatom

• panela19.08.11 17:30??.??.114.100

Môžte mi Vysvetliť diagnozu subkutánny kalcifikát v oblasti palp. nálezu v pravo???? dakujem

• fajciar29.10.10 13:36??.??.11.126

KALCIF,PRAVO,AJ VLAVOM HRUDNIKA

• fajčiar7023.10.10 15:33??.??.20.129

KALCIF.PRAVO A VLAVO HRUDNIKA,čO ZNAMENA,AKO SA LEICI PROSIM O RAdu,lena

• fajčiar 70 R21.10.10 13:23??.??.19.143

CO SU KALCIF.pravo-vlavo hrudnika

• RNG20.10.10 09:22??.??.248.225

Odstranenie kalcifikatov v tele je dlhodoby proces,okrem chelacie pomaha brat vitaminy D-3 a K-2, tiez na hojenie pluc je dobry adaptogen cordyceps sinensis a pripadne aj ine.

Pre istotu treba si zvysit imunitu, lebo kalcifikaty vznikaju popri zapaloch , ktore su sposbene aj roznymi mikrobami a preliecit prinosne dutiny, kde sa rozne nakazy aj dlhe roky schovavaju a neustale nas reinfikuju.

• RNG20.10.10 09:18??.??.248.225

draci zub, rozne veci sa v tele normalne vytvaraju, ale nie u kazdeho a vzdy. Vtedy prva pomoc je to doplnit, inac mame rozne zdravotne problemy.

Viera, ze vsetko dostaneme zo spravnej stravy je zialbohu len viera.

Uvediem priklady;

D-3 si telo vytvara pomocou slnecneho ziarenia. Nuz ale na Hawaii minuly rok skocili proeskum u ludi, najma starsich, ktori sa zdrzuju na slnku denne vyse hodiny, co staci na vytvorenie tisicov jednotiek D-3 kazdodenne bezne u ludi a predsa az 20% z nich malo nizku dladinu D-3 v krvi, takze zrejme ich telo tu schopnost nema v dostatocnej miere.Samozrejme ti mali osteoporozu....

Vitamin C, podla starsich nazorov staci 60 mg denne, co je sice dost proti skorbutu, ale nie optimalna davka pre zdravie.Vyskumom mnohych vedcov, najma spomeniem skupinu okolo Linusa Paulinga zistili, ze telo pracuje podstatne lepsie pri hladinach, na ktore treba brat 3 gramy vitaminu C denne(rozne zvierata si ho v tele vytvaraju aj viac, my zialbohu sme pri vyvoji tu schopnost stratili) a hovorit, ze tolko sa da dostat len z ovocia a zeleniny je nerealisticke.

To iste plati napr na vitamin E a dnes uz nevitamin, povodne vitamin B-4, ktoreho doplnok sa len teraz zjavuje na trhu, lebo zistili, ze niektori ludia nemaju dostatocny vyrobu energie, kde B-4(adenosine) je potrebny pre mitochondrie na vyrobu ATP(adenosine triphosphate) a u koho sa v tele nevytvori dost, ma neustalu unavu, problemy napr s nepravidelnym bitim srdca(arytmia) a po doplnku adenosinu(B-4) v roznych formach tieto casto problemy zmiznu

Tak ak je to s vitaminom K, su ludia co ho nemaju dost v krvi, su pre to anemicky, bez nalady, s vysokou hladinou homocysteinu atd a mas pravdu, niektore probiotika ho v creve vytvoria, ale tie sa tam musia najprv dostat a udrzat, com je pri zlom traveni skoro vylucene.

Ked sa travenie napravi(kyseliny, enzymi, vlakniny probiotika-to vsetko tam musi byt)tak sa casto problem okolo nizkych hlladin vitaminu K v krvi napravi

• fajčiar 70 R20.10.10 03:22??.??.23.168

MOJ MANžEL BOL U LEKARE,LEBO MAL ZACHVATOVY KAšEL,IšIEL NA PLUCNE A VS HRUDNíKA-KALCIF. V PRAVO ,AJ VLAVO KRSBA V PL.POLIACH,COR.ZV šIRšIA DESC.AORTA DOSTAL SIRUP,SUMONOL PROSIME O RADU DAKUJEM

• RNG13.07.10 00:56??.??.57.38

Je plno ludi, co maju malo K-2 v krvi, to bolo dokazane statisticky z rozborov krvi a mnohym ludom prave pomohli doplnky K-2, na to je tiez hromada literarury od roznych lekarov.

Nie kazde telo funguje perfektne a co sa tyka crevnej flory, tu ma dnes znacna cast ludi velmi zlu.

Preto tu tak zdoraznujem napravenie si travenia a probiotickej flory, lebo ta pomaha travit,vyraba hromady vitaminov a najma obrannych latok pre telo.

No a v najhorsom pripade, ked to nepracuje(lebo nic nema 100% ucinok na svete) tak je rozumne si aj hladinu K-2 doplnit, lebo je to pre telo dobre.

• draci_zub12.07.10 08:42??.??.114.34

RNG: Vitamín K vzniká v hrubom čreve. Stačí dostatok vlákniny, napríklad jesť denne chlieb.

• RNG12.07.10 04:15??.??.53.223

Na odstranovanie vapnika v makkych tkanivach okrem spomenutych su aj vyssie davky vitaminu K-2,(100-150 mg), zivocisnej formy =menoquinone-7.

Tento prakticky vobec nezvysuje zrazanlivost krvi ale velmi je ucinny na odstranovanie kalcia z makkych vaziv a zabudovanie do kosti.

• ilonka12.07.10 00:48??.??.205.124

Dobrý den.rada by som Vás poprosiť o radu .Mám 12 ročného syna celiakika ktorého bolieva veľmi hlava,má neprimerane tuhé trapezy a preto sa mu robilo CT mozgu vo výsledku mal napísané prítomný drobný kalcifikát o priemeru do 5mm kraniálne v oblasti Falx cerebri.Inak nález bez patomorfologických zmien.Môžu byť tieto problémy a bolesti hlavy spôsobené tým kalcifikátom a je potrebné ho sledovať či nerastie? Keď v roku 2007 bol CT nález úplne negatívny.Poradte mi prosím resp.vysvetlite mi čo je to kalcifikát a ako sa dá rozpustiť alebo liečiť.Vopred veľmi pekne ďakujem za odpovede

• simpiky25.01.10 08:27??.??.37.136

Mám 33 rokov a mám tak isto problémy s kalcifikátom V pravom ramene a teraz už aj v ľavom.Chodievam na rozbyjanie odborne sa to volá RÁZOVA VLNA.je na báze elektrických vln a to vám rozbíja.Je to zo začiatku bolestivé ale dosť pomôže a okrem toho sa vyhnete operácii.Skuste

• Kalcifikát30.11.09 15:12??.??.109.90

Pozná niekto zmes bylín na odstránenie, resp. rozpustenie kalcifikátov v ramene? Tá bolesť sa už nedá vydržať. Lieky pomôžu tak na týždeň a potom to začína všetko odznova.

• ivet4429.06.09 17:13??.??.233.13

Som po operácií kalcifikátu v lavom ramene.Skušala som všetko aj ožiare nič nepomohlo muselo ísť von.Hned na druhý den po operácií mi rehabilit.sestra skušala hybnosť ramena a bola som prekvapená že som s pomocou ruku dvihla tak ako pred 3 rokmi.Zaťať zuby a dať to von.

• RNG17.05.09 20:07??.??.251.181

Teplo tiez pomaha rozpustat kalcifikaty, tiez liecit rozne zapaly. Takze ked si clovek udrzuje postihnute miesta 24 hodin v teple, tj teplejsie, nez ostatok tela,m je dost velka sanca, ze sa tie kalcifikaty rozpustia a material z nich sa alebo vyluci, alebo pouzije znova v tele.

• korbelka17.05.09 17:34??.??.44.176

Mam v obidvoch ramenach a laktoch kalcifikaty.Spôsobuju mi obmedzenie hybnosti.Vytvorili sa mi po popaleninovom uraze.Da sa s tym nieco robit?Prosim o radu.

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Vyberte si dovolenku s poriadnou zľavou! Zľavy až do 90% so 100% Garanciou spokojnosti.

Chiropraxia-Akupunktúra

Chiropraxia-Akupunktúra

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

Využi 5% zľavu na ZELENÚ KÁVU

Využi 5% zľavu na ZELENÚ KÁVU

Vytlač si Wallet kupón a udrž si svoju líniu s jednou kapsulou denne.

^ Späť na vrch