Kalcifikat

anka

Lekari mi nasli 3 kalcifikaty v pravom ramene,ktore sú vrastené do slachy.Som objednaná na operáciu,bude to dlhodoba liečba? A prosim Vás z čoho vlastne vznikaju kalcifikáty, mám 32 rokov.Dá sa to aj ináč liečiť,alebo predchádzať tomuto ochoreniu, formou liečiv?.Ďakujem pekn za Váš názor.

lizinka

ahojte..ja som mala kalcifikat v plucach..obhavili mi ho nahodou, ked som mala problemy s kaslom a dusilo ma...zobrali ma do nemocnice, bola som tam mesiac a doteraz neviem preco..splietali cosi,ze som ASI prekonala tuberu,ale testy to vylucili..bez vysvetlenia ma tam drzali cely mesiac..doteraz nechapem, naco ma tam tolko trapili, ale nevadi..kebyze mal niekto podobnu skusenost, tak napiste..

evcca

mam len 28rokov,snazim sa zit zdravo a nezdravym jedlam sa vyhybam aj kvoli ppp. mohla mi k tomu dopomoct anorexia s bulimiou?

RNG

Kalcifikaty sa tvoria na miestach zapalov vsade v tele, v peceni su obzvlast neprijemne.
Odstranuju sa chelaciou(rozne organicke kyseliny, hlavne ovocne)
Pri chelacii treba pridavat extra mineraly do potravy, lebo chelacia berie mineraly aj z kosti

mira

Lalok zatvrdol, nemôže pracovať. Príčinou je v 1. fáze zahlienenie a nános tuhého živočíšneho tuku a v 2. fáze kalcikácia z nevhodnej formy prijímaného vápnika buď v mliečnych výrobkoch alebo v tabletkách.