Ach ta mykoza!!!

Príspevok v téme: Ach ta mykoza!!!
nikusss

Ahojte baby ..potrebovala by som radu vy co mate alebo ste mali mykozu co vam na to pomohlo??Mne to lekarka objavila v lete a od vtedy sa mi to parkrat objavilo samozrejme potom to zmizne a znova sa to objavi niekedy..=o(C o mam stym robit aby to zmizlo raz a navzdy?A este jedna otaazka nema to vplyv na plodnost?Chcela by som babo a bojim sa ze co ked mi to sposobi neplodnost?=o((prosim napiste niekto......dakujem=)

medovica

Marlenka mohla by si napísať viac o tej liečbe enzýmami.Ja som si myslela že na to je iba ten wobenzym ale vidím že je asi niečo nové.O tom Enzymaxe som nikdy nepočula.

marlenka25

Kočky ja som sa asi konečne zbavila mykozy na dlhý čas kúpila som si v lekarni Enzymax liečba enzýmami a mám pokoj.Žiadne mastičky ani tablety mi nepomohli tak ako toto.

nikusss

Dakujem za rady =)uz nejem tolko sladkosti musela som prestat s tym vraj to neni dobre na kvasinky..=o(...a take mydlo intimne mam uz len takym sa umyvam stale.

boooo

BORAX GLYCERIN je to vodicka, ked sa osprchujes prstami si ju porozotieraj po veveričke. neboj zmyzne ti to, ja to mavam hlavne po antibiotikách, viem je to nepríjemné.ten borax je lacny. zo zaciatku ta to na nej može štipkat ale to je normalne-lieči to .
a neboj sa ak chces deti budes rodit ako čerešňa. nijako to neovplivnuje plodnosť. skus ale zájst ku gynekologovi.

ja som ju mala raz taku dlhu pretoze som uzívala antibiotika a brala som aj antiku a vtedy som si zrovna nepripustiala kramy , neodplavila som sa z toho svinstva čo je v antibiotikach a stale da to vo mne drzalo. ako nahle som si nechala v antike prestavku na kramčule postupne to zmizlo. predovšetkým odporučam každý den s a zo spodku vysprchovať. nie normalnym mydlom ale intímnym. predavaju ich v avone su to take pumpičkove tekute mydla jeden parfumovany a druhy nie.drzim palceky

D_nika

vraj existuje nejaka tabletka (alebo vaginalne vklady?), ktore ochranuju telo pred zapalmi tam dole, len netusim, ako sa to vola. malo by to rok ucinkovat a vlastne pretrvavat v tele a bojovat proti tymto neprijemnostiam. skus sa informovat u svojej gynekologicky, ta by ti mohla povedat... ps - naozaj to funguje, skusala to jedna znama

janka

mne sa to tiez vracalo, a stale sa bojim ze sa vrati, ale nakazala som aj priatelovi sa preliecit, v case ked som sa ja liecila sme sa nemilovali, a problem je prec, neviem sice na ako dlho, ale zatial je dobre

bbbbb

ved to je na tom najhorsie ze je toho strasne vela...a uz si nakazila tym aj svojho priatela alebo manzela niekedy?

nikusss

Chora nejsom casto ..nikdy som nebyvala casto chora..a davam si nieco proti imunite tusim niake tabletky..=)....Ja si myslim ze tu mykozu mam niekde v sebe..nemusi sa to prejavit prave tam dole ...ale aj ine priznaky som citala je toho strasne vela......