Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

po akom čase chodenia ste maly sex?

tinulka

po 3 tyzdnoch...sme spolu rok a klape to vzdy...do nicoho sme sa navzajom nenutili, prislo to samo a bolo to nadherne...nadherne je to aj teraz a do konca nasho spolocneho zivota aj bude

leerka

ja presne po mesiaci a pol, a sme spolu uz vyse 3 rokov, ................a som rada, lebo on ma nenutil, sama som povedala kedy

oida

no my sme s frajerom uz pomaly 10 mesiacov ale sex sme este nemali, bude to asi tym ze sme este mladi ;) ale zato sme vyskusali uz dost inych veci ;)

hefa

podotazka,moja skusenost je prijemna,aj ked to bolo pre mna prve milovanie a samozrejme neistota a nervozita z mojej strany tam boli urcite,ale zvladli sme to,priatel mi neskutocne pomohol uvolnit sa a hlavne na mna netlacil a vsetko,co sme skusali,sme chceli obaja a citila som,ze velmi na mna berie ohlad,aby to bolo prijemne pre mna,jednoducho bolo to krasne:)

podotazka

ja mam taku podotazku...a vydarilo sa vam to???neboli ste prilis napaty a nakoniec z toho nic nebolo??lebo nam to tak dopadlo:(

mia

ja som sa s terazjsim priatelom milovala este predtym ako sme spolu znova zacalli chodit(lebo par mesiacov predtym sme sa rozisli)a nelutujem to, sice to nebolo moc pohodlne ale treba mat aj take zazitky

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

po akom čase chodenia ste maly sex? - Fórum - ZDRAVIE.sk