Koloidna strieborna voda + PepZin

RNG

Koloidna streborna voda sa musi vyrabat z cistej vody, a farmaceuticky cista nie je dost cista. Musi byt deionizovana, tj este cistejsia, nez pre potreby farmaceutov. Musi sa blizit spektralne cistej. Inac sa tam vytvori privela inych latok, nielen koloidne castice striebra a voda.Nie ze by to bolo nejak extra skodlive(inac by to nemohlo byt schvalene ako potravinovy doplnok) ale znizuje to ucinnost, lebo sa tvoria privelke strieborne castice pri zvysenych prudoch v nedostatocne cistej(izolacnej) vode.
Inac Sovereign striebro je len obchodna znacka,podstata je cistota, a ta byva 99.99 %, co je na tento ucel dostatocna.
Kerd z toho vyrobis koloidnu striebornu vodu napr 10 ppm(10 mg striebra na liter) tak to moze mat maximalne 0.01% inych latok z elektrodu tj 1 nanogram na liter a aj z toho je velka vacsina neskodna /uzitocna med. Takze hovorit o "zamorenych" striebornych koloidnych vodach je len vysledok neznalosti.
Jedine naozajstne zamorene su kalne zbrndy, ktore niektore lacne drotove generatory vyrabaju. Este aj tie nie su velmi nebezpecne pre zdravie, len malo ucinne. Na ne obvykle pouzivaju pitnu vodu, ktora je z hladiska ionov velmi spinava, vysoko vodiva a preto silne prudy cez nu produkuju velke castice, vacsie nez koloidne podla definicie(50 nm a menej) takze su viditelne=nahnedla farba roztoku.
Osobne takym by som sa vyhybal, lebo na ucinnost musia dat do tela privela striebra.

radecki

p.s....a myslim si ze nase vakciny proti prasaciemu moru,ale chripke ako chcete,budu neucinne,lebo virus zmutuje,takze nakup je o nicom,ale firmy zarobia...ale chripka ostane...ale riesenie je,len ako sa k tomu postavia velke farmaceuticke koncerny,ale vsetko sa da....tak budte zdravy!!!

radecki

...uz davno bolo jasne ze striebro ma pozitivne ucinky na rozne virusy atd,vid cholery v minulosti a pod.Obycajny lud zomieral,ale malo kto zo slachty,asi preto lebo vacsinou konzumovali jedlo na striebre,aj jedli s nim,samozrejme ku kazdodennemu zivotu nie je potrebne,ale je velmi ucinne pri velkom mnozstve virusov a pod,a co je dolezite pri vyrobe ktora sa testovala,aj testuje nepodlieha resp.je ucinna aj pri mutaciach.

radecki

...je roztok ktory je ucinny uz v pomere 1:7,je roztok univerzal ,a je roztok robeny priamo na urcenu diagnozu,ktory je ovela silnejsi...ale to je vsetko,viac nemam k tomu co dodat...cas ukaze....ja netvrdim ze koloidna vosa ktora sa tu propaguje je zla,to urcite nie,ale my ju netestujeme len na zaklade striebra,resp.castic.

radecki

...ok,ja Ti neberiem nazor,ja len konstatujem ze to nie je to gro,co sa tu pise,je to len slaby odvar,myslim ze za kratky cas sa o tom presvedcime...nikoho nechcem urazat ani nic podobne,to vobec nie,len konstatujem...

radecki

...to nie su bludy,aspom vidim a som rad ze mate velke medzery co sa tyka tkz.striebornej vody,nie je registrovana ako liecivo to je pravda,vieme preco,zatial,ale mas velke medzery co sa tyka postupu vyroby Vasej vody,to nie je len o tom co pises.

RNG

Velmi by som bol zvedavy, kto "osobne vlastni prava" na nejaku koloidnu striebornu vodu, ci koloidne striebro vobec. V patentovej literature nic take nie je, takze neviem, o ako "prave" sa tu hovori.
Co sa tyka rozny koloidnych strieber vyrabanych, rozlisuju sa velkostou castiv a poctom ionov a celkovou koncentraciou striebra.
Jedine ine striebro v koloidnom stave rozdielne ode tohoti su strieborne proteiny(silver proteins) ktore dochadzaju az v koncentraciach 10 000 ppm a neradia sa uz vobec medzi neskodne potravinove doplnky, lebo nijak sa neda dokazat, ze by telo k normalnej cinnostiu mohlo potrebovat tak vela doplnania striebra.
Nuz a ako liecivo to nie je nikde na svete schvalene, tj ziadne "prava" no to nikto nema.
Prosim uvadzat na tomto fore fakty a nie bludy. Mnoho ludi to cita a je nezodpovednost ich mylne informovat.

RADECKI

...NECHAPEM ZE SA U NAS TA VODA PREDAVA,LEBO POZNAM OSOBNE KTO VLASTNI PRAVA NA TUTO VODU...A SAM JU AJ ROBI,ZATIAL IBA PRE VETERINU KDE DOSAHUJE VYNIKAJUCE VYSLEDKY,PRE LUDI TO U NAS FARMACEUTICKA LOBY TAK LAHKO NEDOVOLI...ROBI AJ PRE LUDI,A MA TO ZAZRACNE UCINKY...ALE AKO HOVORIM JE TO VIAC AKO STRIEBRO 999,PRETO TO CO SA PREDAVA JE LEN ODVAR,LEBO NEMA PODSTATU TAKU ABY BOLA TA VODA AKO MA MAT...