Hrozne sa bojim a nemyslim na nic ine

Príspevok v téme: Hrozne sa bojim a nemyslim na nic ine
neviemcorobit

Mam hrozny strach,ze mozem byt tehotna.S priatelom sme sa skusali milovat,ale nebol cely vo mne,lebo to bolelo,tak sme stale prestali a potom zase do mna trosku vosiel a zase prestal.Beriem antikoncepciu,ale aj tak sa bojim.Neurobil sa do mna,ani nemal predcasny vyron ani nic take.Potom som ho dokoncila rukou,trvalo mi to asi pol hodinu,kym bol.
Mozem byt tehotna?Strasne sa bojim a rozmyslam nad interrupciou.
Som krava,robit nieco take bez kondomu.Nikdy viac,chcem zomriet.

evik18

sarin ma pravdu!!
a okrem toho ked beries antinu a este k tomu sa nespravil do teba a ani ste spolu poriadne nespali tak sa nemas coho bat..neboooj! :-)

sarin

pozri ked budes takto stresovat tak aj ta menstruacia ti bude meskat.. Viem o com hovorim ja som bola tehotna celych 12 dni kym som ju dostala :DD ale s tym rozdielom ze som mala 18 a jediny problem bol, ze ako rychlo vybavime svadbu... stres mi oddialil menstruaciu o 5 dni... potom som ju dostala.. a to sme sa nechranili nijak.. len prerusenim (moj manzel novacik a verila som mu .))

dadaa

hej, hlavu hore, nakoniec pochopis ze to nie je az take jednoduche otehotniet:) radsej si uzivaj s frajerom, tes sa z toho ze ho mas a uzivaj si sex a ie stresy..ak mas HAK nic sa neboj a jedna tabletka ATB ti neuskodila urcite..takze klud moja, neboj, vsetko bude fajn..sorry ze som ti to predtym tak hnusne napisala, ale v prvom rade sa musis vazne ukludnit...je fajn ze to nemas na haku ale toto prehanas

999

naco tu ptvaras dalsu temu ved uz jednu mas tebe net pomoci co chces pocut ved ty budes tvrdit aste pol roka po tom aj ked budes mat pravidelne menzes ze si tehotna ako som ti pisala nesexuj kym sa nevidas neuzivaj si to najkrajsie co ti zivot ponuka a nebudes mat problem skus psychiatra ziavne to bude riesenie

neviemcorobit

Mrzi ma to,ale s milovanim este len zacinam, preto sa bojim.Ano mas pravdu dadaa som hysterka,aj od svojej gynekologicky viem,ze dievca moze otehotniet len ak sa do nej priatel urobi alebo ak ho nestihne vytiahnut vcas. No aj tak sa bojim a nedokazem uz zdravo uvazovat,kazdy den sa trapim.

dadaa

pozri, my ti odpovieme a ty stale spochybnujes kazdu odpoved..na co je to vsetko dobre? chuda rvoj frajer, s takou hysterkou chodit
uz v minulej diskusii si posobila ako labilny clovek ale toto je uz moc..prepac, ale mam pocit, ze inak neprestanes

neviemcorobit

Ja za to nemozem,ze sa tak bojim.Takze si myslite,ze ak dostanem menstruaciu bude vsetko ok?
Naozaj si myslite,ze nemozem byt tehotna pokial sa do mna neurobil?A 1tabletka antibiotika nemohla znizit ucinnost antikoncepcie?Prepacte,ze otravuejm,ale zaujima ma to.
Nemam 12 a uz budem pouzivat vzdy antikoncepciu a aj kondom,no podla mna sa aj tak budem bat.

boooo

Och dievča ty si teľa. Kolko máš 12?
Tak po 1. tehotná nemožeš byt pretože berieš antiku
po 2. rozmýšlaš o intrupcii tak nelez s chlapom do postele pokial sa bojis ze otehotnes a nechces mat dieťa.
po 3. radšej dozri, potom rob takéto veci.

Nepochopím tu niekotrích ľudí. Uz trištvrte roka som tu nebola a stale sa tu píse len o tom ako sa mlade baby boja toho ze otehotnu a co maju robit, ake su príznaky. Preboha ved tých odpovedí v temach je milion. tak nezakladajte zbytocne temy ale čítajte tie predtým. Je to ost otravné

bazalka

boze prestan, vsak sa sama tyras..ako ti teda my mame pomoct? jasne ze nie si, nemas byt z coho a jedna tabletka ti to neznizi...vazne sa ukludni, rozdychaj, nalej si vinka a este raz si pekne precitaj ako ti vsetci pisu ze si nenormalny a zbytocny streser..ak kazdu situaciu atakto riesis, tak potom dakujem pekne..sama si robis zle