nechce ma uspokojit oralne

Príspevok v téme: nechce ma uspokojit oralne
pupik

s mojim priatelom sa lubime, aj v sexe si rozumieme...az na jednu vec, ja jeho robim stale s ustami, dokonca to robim rada lebo viem, ako ho to velmi vzrusuje...ale ked chcem aj ja, tak vzdy ma nejaku vyhovorku,nechce ma tak uspokojovat. problem nie je v hygiene, a ani ho nechcem zamenit za ineho...len ma to zacina dost deprimovat, nestacia mi moje prsteky, potrebujem tie jeho, jeho jazyk...no a prosit ho o to stale a on vas aj tak odmietne....poradte, ako na neho, aby sa k tomu prebral?

lolita22

no ako sory ale keby mi to moj nekcel robit, tak ani ja by som sa toho jeho nedotkl ustami, mal by smolu, ce (aj keby som ho milovala tak by to bolo, smola)

retro

Tak sa ho otvorene spytaj,ze co mu vadi.A on je dobry!Tak ty ho mozes robit ustami a on je fajnovka.Zvlastne.Podla mna mu musi daco vadit.Lebo ja osobne nepoznam chlapa,ktory by nechcel zensku vylizat.Fajkt je to super

retro

Co by som dal ja za to,keby mi manzelka dovolila to,co ty chces od svojho partnera.Podla mna nevie,o co prichadza.Nieje to zuzo len pre zenu,ale aj pre chlapa.Mnam!