RNG Porad! (koloidne striebro + PepZin)

RNG

Argyria je vylucovanie striebra cez kozu. Na to, aby to bolo vidiet(namodrala koza a biele vlasy) treba dostat do tela velmi velke mnozstva striebra. To sa neda pouzivanim koloidnej striebornej vody s koncentraciou 10 ppm=10 mg na liter.

alina

A ešte by ma zaujímalo, je naozaj pravda, že mi môže zmodrať pokožka? A to len pri vonkajšom použití alebo aj keď ho budem piť?

RNG

Koloidne striebro nesposobuje fotosenzitivitu, takze mozes kludne chodit s mierou do solaria.
Odporucam ti ale brat 400 IU vitaminu E, ked chodis do solaria.

hp

RNG planujem si kupit v tvojom obchode este striebro v rozprasovaci (teraz mam 1,5l flasu na toho Helica). Rada by som to aplikovala na kozu - na akne a mozno na psoriazu vo vlasoch. Mozem navstevovat solarko??? Nieje s tym nejaky problem?

RNG

Ako dlho chces.
Podla roznej literatury vylucovanie tela je 2 mg denne a ked mas koloidnu striebornu vodu 10 ppm tak na dennu davku(podla mna 4x1 az 2 lyzice, nie lyzicky)= 120 ml obsahuje 1.2 mg striebra,z ktoreho len cast sa absorbuje, co je menej, nez telo staci vylucit.Takze sa nehromadi v tele.
To si nevysvetlujte ako odporucenie brat koloidne striebro stale, ale mozno ho brat neobmedzene dlho, podla potreby, v tychto davkach.

RNG

Ja zatial nic neponukam, v predajniach maju vzorky ,vyrobene v Lucenci(malovyrobne zariadenie som tam bol nainstaloval osobne), produkuje zhruba 6 az 6.5 ppm koloidnu striebornu vodu