pohlavie dietatka-sono

renatkaw

Zaujimave,mate to niekto overene? Ja tiez potrebujem jedneho chlapceka,mame uz 3 dievcatka,dalsie deti nechcem ale keby som vedela ze to bude chlapcek tak hned aj zajtra ideme na vec.Mozno poviete ze som mrcha,nechapte ma zle ale ja som akosi po tych dievcatkach zacala tuzit po chlapcekovi neviem preco mi tak siblo.ked idem po meste obzeram vo vyklade modre oblecenia,nakukam na vsetkych chlapcekov v kocikoch....jednym slovom siblo mi trosicku

agina

Dost som sa zaujimala, ako sa da ovplyvnit pohlavie dietatka a gynekologicka mi povedala, ze ak chceme mat chlapca, treba sa milovat v prvy, najneskor druhy den ovulacie....

agina

mentolka to je kraaaasne!!! Moj manzel tiez pochadza z troch bratov...uf.....
Viem, ze ked sa nam niekedy nieco narodi, urcite by chcel, aby to bol chlapec.Ale ja stale hovorim. Co si "urobis" to budes mat:)

mentolka

No tak aj ja teda prispejem jednou prihodou xixi.Moj manzel´ma troch bratov,svokra nemala dievcatko.Ked sme sa zobrali a cakali sme prve dievcatko,uz sme vedeli co to bude a pochvalili sme sa svokre ze bude mat vnucku.Ak by ste cakali ze sa potesi prvej slecne v rodine tak ste na omyle.Povedala ze kazda zena by mala muzovi porodit najprv syna ak si ho chce udrzat.Smiesny nazor co? Mne to vtedy smiesne nepripadalo,dokonca som preto aj plakala,mala som pocit akoby sa na vnucku ani netesila a dopredu ju zatratila.Po 3 rokoch sme cakali druhe babo a svokra samozrejme zasa zahlasila ze ak to uz nebude syn je to tragedia.Ja som jej povedala ze to je jedno co to bude,len nech je zdrave,potesime sa mu a dame mu tolko lasky kolko unesie ci to bude dievcatko alebo chlapcek. Ona si ma zobrala bokom a vravi:ty to nechapes ale zena ktora nevie dat muzovi syna je uboha,mozno ti to moj syn nechce povedat ale urcite tuzi iba po synoch a ked mu ho nedas tak prenho stratis cenu,viem o com hovorim ja som porodila 4-roch! a som na to pysna ! No a tak sa nam narodilo zasa dievcatko.Milujeme ich najviac na svete a vobec nestracam u muza cenu ani ma nechce nechat.Naopak je hrdy na velmi rozkosne slecny a keby mohol tak im znesie modre z neba.Su to proste jeho uzasne baby na ktore sa tesi v praci a ktore ho miluju.Po case sa ozenil manzelov druhy brat a hned cakali babo.Na ultrazvuku im povedali ze to bude chlapcek,tak boli cely happy,hned obvolali rodinu.Pohlavie chlapceka im potvrdili aj na druhom ultrazvuku.Aby si boli na 100% isti isli az na nejaky specialny ultrazvuk neviem ci 3D a ci dokonca farebny(?) az do BA aj si za to pekne zaplatili ako nadstandard sluzbu.Svokra bola ako na koni vsade chvalila mladsieho syna ze to je poriadny chlap co vie svojej zene urobit syna a pod.(pekne trapne co?)Dokonca nam muzov brat volal a hovoril ze je rad ze on bude prvy kto rodine "podaruje syna a ktory zabezpeci aby rod niesol jeho meno" (trááápnééé).No a nejdem vas natahovat ano tusite spravne, aj napriek drahemu superspickovemu ultrazvuku a drahemu svokrinmu zelaniu sa im narodila Monika.Cha !Yes ! Yes ! (som skodoradostna ja viem ale vy by ste neboli na mojom mieste ?)

terinka

Je jedno co to bude len nech sa narodi zdrave a milovane.Aj ked ta chapem ze ak sa mozno s babatkom zhovaras (lebo ja ano) mozno chces vediet ci hovoris s chlapcekom alebo dievcatkom. ultrazvuku by som neverila ani 3D nic nieje iste, priroda sa nam uz velakrat takto vysmiala,ze sme boli isti sonom a ono to nakoniec aj tak bolo to druhe pohlavie. ako pise srnka napr.A podla mna je najkrajsie ten moment prekvapenia pri porode,predstav si ze cakas co to bude a zrazu je to tu malinky cloviecik a ty zrazu zistis ze to je bud dievcatko alebo chlapcek tak mu proste povies: ahoj XY a drzis si ten miniuzlicek prvykrat v zivote,ono to dycha,place,otvara ustocka a ty sa nestacis cudovat ako sa nieco tak uzasne mohlo v tebe vytvorit a ver mi vtedy ti je úúúúplne prd ci je to chlapcek alebo dievcatko.

lenkapenka

agina, tak nebudes oslovovat menom, ale povies mu zlatko, milacik alebo tak, nie?:) Ako to robili nase mamky, ked o ultrazvuku nebolo ani chyru ani slychu? A sme emocionalne uplne ok. Aj tak nebude rozumiet, co mu hovoris:) Ja manzela volam meno velmi zriedkakedy.

agina

Myslim, ze sono, teda velke sono sa robi max. 2x za cele tehotenstvo. Ked to malicke bude chrbtom tocene, tak veru vobec nezistis, co cakas,az pri porode.
Ja az budem tehotna, tiez by som chcela vediet, co cakam.Aby som mohla babatko este v brusku oslovovat jednym menom, nie Zuzka, Ferko, Jozko,Marka...