Psycholog?

vecernica

Skus rozne fora..tam mozes anonymne rozpravat.A Ak potrebujes ozajstnu radu ,tak chod.Ja mam zlu skusenost ale moji znami zas celkom vraj fajn,ale oni su umelci a ich trapia akorat tak pocity...Vsetko aj tak musis vyriesit sama.Ale chod, on ti psycholog aspon povie cestu,,nad cim mas rozmyslat a co prve vyriesit.Absolutne to nie je hanba, skor to v BA a medzi spisovatelmi zacina byt modny trend.Uz kazdy maliar ci spisovatel ma svojho OSOBNEHO PSYchologa..Hladaj ,,takeho ktory ti bude vyhovovat.Raz som sa na jednu psychologicku isla pozriet ,ked som vydela ako je zmalovana na modro a ze mi robi test osobnosti typ: ano - nie......a nic ine,,tak som bola sklamana..veci vazne som jej nepovedala,,ale som pochopila ze ich musim vyriesit..sama.a v tom to bolo dobre:)

vecernica

ak ides cez vseobecneho lekara je moznost ze ti psycholog bude hradeny poistovnou.Inak sa priprav na dost velke palky ako 600-300 sk za hodinu konzultacie.
Skus sa vyrozpravat aj na fore ,aj tu mnoho ludi vela vec ivyriesilo a aj ja som sa tu radila. ale aj u kamaratok, tie ta poznaju mnohokrat lepsie ako psycholog. Ale aj kvalitny psycholog pomoze ,ale ak ide len o vyrozpravanie ,mnohokrat su to vyhodene prachy.Skus si zavlolat aj linku dovery, tam ti mozno niekho odporucia.