Lúbim jedno dievča a neviem ako jej to povedat

Príspevok v téme: Lúbim jedno dievča a neviem ako jej to povedat
osamely!!!

Caute, je mam taky problem ze uz od malička od prvej triedy na ZŠ som sa zamiloval do jednej baby a od vtedy ju stale tak isto milujem, uz mam 17 rokov. Neviem ako nanu zabudnut, viem ze aj ona ma lubila ale nikdy k nicomu nedoslo. Ked sme isli na strednu tak si nasla frajera a ja som bol velmi sklamani myslel som si ze sa vsetko zrutilo. Ked ju nevidim tak je dobre ale ked ju stretnem tak vomne ozije stara laska a vzdy na nu myslim. Ked sme sa pred mesiacom stretli na party u kamosa tak som jej nevedel co povedat vyzeral som ako blbec, nemal som sa snou o com bavit, iba ona sa prihovarala, hanbil som sa. A som si na 100% isty ze este stale ju lubim, a pritom ju chcem aj nechcem lubit. Je jednoducho nadherna, uzasna a to ma ocaruje. Som z nej zmeteni vzdy ked ju uvidim. Neviem co stym mam robit povedat jej to alebo sa na to vykaslat a nechat to tak. Hanbim sa jej to povedat bojim sa. Ako zareaguje??? Co mi povie??? Pritom ma chalana. Chcem na nu zabudnut ale neviem jednoducho neviem. Poradte mi prosim.

Ellssy

Ahojte chalani :) ked sa vam paci proste jej to povedzte nemate predsa co stratit . Ak vas odmietne aspon budete vedieť na čom ste. Ja som sa s mojom chalanom dala dokopy asi tak pred rokom a pol. Obydvaja mame 15. Jemu som sa tiez pacila uz od detstva a tiez sa bal opytat ma. Dlhe roky sme chodili spolu do tej istej skoly a ja som vždy dufala ze ma oslovi.No marne a bola som smutna ze ho asi nezaujimam. Raz mi napisal na fb a bola som stastna ako blcha. Potom sme si pisali a pisali. Vedeli sme obaja ze jeden druheho chceme ale ked sme boli vonku nemali sme sa o com rozpravat. Ale nevzdali sme a dnes nam to klape ako nikomu :) ...

MartinMaťo

Čawte tieš mam taky isty problem ako vy
tieš sa mi páči jedna baba a newiem ako jej to poviem :( a myslim si že aj ona je do mňa cez prazdniny skoro každy deň som si sňou pisal o polnoci na fb a newiem ako jej to mam povedať strašne sa mi pači a preto si myslim že je aj ona do mňa lebo je jej to vidieť na jej usmeve :) tie jej oči.... proste sa mi paču už od školky ... a nemam odvahu poradťe mi lebo sa bojim ze ma odmietne a rozkričí sa to po celej škole :( poraďte pls.

paci sa mi!!

ahojt potreboval by som radu paci sa mi jedno dievca zo skoly mam 13 neviem ako jej povedat ze sa mi paci bojim sa ze ked ma odmietne bude to vediet cela skola a ja sa budem hambit boli sme spolu parkrat vonku ja nemam s babami velke skusenosti ale prosim poradte mi ako jej povedat ze sa mi paci dakujem za vsetky rady.

v bfdchedbdh

mam podony problem jedno dievca sa mi paci uz dlho a nemam odvahu jej to povedat lenze ona ma frajera takze sa bojim jej to povedat aby ma neodmietla a nebol trapas po celej skole

poradim ti

Ak k nej este stale nieco citis povedz jej to. Nevzdávaj to,bojuj o nu. Ak ti odpovie nie, aspon budes mat istotu. Ja som takú chybu urobil a navzdy som o nu prisiel, neurob ju aj ty. Proste jej povedz preco ju tak milujes co sa ti na nej paci a uvidis. Hlavne bud odvazny.

tomivan309

ahoj mam spolužiačku je snou sranda a so do nej zamilovany ale bojim sa jej to povedat ze ak ma odmietne tak bude trapas v skole a vsade ale neviem co s tym pls poradte mi predom diki za radu.:D :D :D :D

Jony

caute zdravym vsetkych mam spoluziacku, ktora je super. je s nou zabava a bez nej je my smutno, ale ked ju uvidim a rozpravam sa s nou mam pocit ze je vsetko vsetko v pohde ocenim rady a navrhy