Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zvyseny bilirubin v moci, co s tym?

RNG

Pretucnela ecen sa da odtucnit pravidelnum branim lecitinu(2-3 krat do tyzdna lyzica cisteho granilatu) alebo branim doplnku calcium-D glucarate(2x500 mg).
Na cistenie a regeneraciu pecene je protokol dr Berksona:
900 mg sylimarin
600 mg alfa lipoic acid
400 mcg selen

bilirubin

na tejto webke som naslo toto:
www.zdravie.sk

ale nechcem ta plasit, ani ti nahnat strach, najlepsie by si urobila, al by si zasla za lekarkou, nech ti urobi krvne testy, ja som mala zvyseny bilirubin v krvi, ale som mala aj zlte ocne bielka, preto mi obvodna dala vysetrit krv, nakoniec ma poslala na interne, kde mi urobili dalsie krvne testy a zistili mi steatozu, cize nahromadanie tukovych buniek v peceni, recept bol naozaj jednoduchy, jest viac zelenej zeleniny a ovocia, prestat jest vajicka, slaninku a mastne masko, vela ryb, do mesiaca som mala krvne testy bez bilirubinu, odvtedy verim, ze jedlo moze cloveka poslat na druhy svet, strava je velmi dolezita, je zakladom zdravia.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zvyseny bilirubin v moci, co s tym? - Fórum - ZDRAVIE.sk