biopron-nafukovanie

Príspevok v téme: biopron-nafukovanie
babena

Ahojte.ma niekto problemi s nafuknutim??lebo ja v poslednom case velke ..predtym to bolo uplne v poho mam sice uz dost dlho problem v nestalom traveni ale pred tym ma aspon nenafukovalo..skusala som aj vysadit potraviny ako kapusta celozrne graham atd no ja ked zjem hocico ..jogurt, polievku ci uz len sa napijem caj nafukuje ma to znamena ze citim ze musim ale ked som s ludmi tak je jasne ze nemozem ked som sama tak to vypustim a je po probleme ale takto no hrozne .automaticky citim bolest criev nafuknute brucho proste mi je spatne z toho....snazim sa jest pravidelne beriem dobre veci(aspon myslim)na travenie zaludok atd len teraz proste uz neviem co s tym....potrebujem poradit nieco aby som proste nemala potrebu,,to"aby mi hned z toho nesli plyny a tak ..pocula som o nejakom bioprone skusil ho uz niekto???poradte

RNG

babena , mas pravdu, boli tam uvedene aj ine zlozenia, nie len to "cestovne", ktore vyskocilo pri kliknuti na uvedeny link.
Probiotika su nevyhnutna cast pre zdravie, spoliehat sa na to, ze sa nam do tela nejak "sami dostanu" ako to casto lekari este stale predpokladaju nepracuje velmi dobre.Mozno, ked ludia nedodrziavali hygienu kedysi a jedli neumyta korienky dostavali dost roznych podnych bakterii, ale dnes ich rozhodne nedostavame, ked vsetko sterilizujeme zo strachu, ze dostaneme zle bakterie(patogenne) ale zabudame, ze telo potrebuje dobre bakterie(probiotika) a ze ich nevieme "vytvorit", musia sa do tela nejako dostat.
Idealne su laboratorne vypestovane len ciste a zname uzitocne bakterie v masivnych davkach-probioticke kapsule.
Neodporucam nikdy ziadne lieky, len potravinove doplnky. Ked ich nevies najst v obchodoch na blizku, obrat sa na moje predajne.Tam sa snazim drzat vsetko, co povazujem za dolezite pre zlepsenie funkcie tela, pripadne nahradu skodlivych chemikalii, predpisovanych ako lieciva.

babena

ja sice inak ked som citala zlozenie tak to ma 9 kmenov ...z toho asi 6 lactacidov takze neviem a je to urcenepre poruchy naduvania travenia atd takze neviem no a celkove probiotika by mali len pomoct nikdy uskodit nie ???tak neviem no

babena

dakujem velmi pekne za radu tak s tym biopronom teda nepocitam ..beriem inac aj zeleny jacmen ---no proste vselico som vyskusala ..a nemoze to byt tym jacmenom lebo teda beriem ho 3 tyzdnea aj tie moje problemi trvaju zhruba tak 3 tyzdne ..no neviem a v akych liekoch teda mozem najst ten betain a pepsin ..coby ste mi odporucili?

RNG

Uvedeny biopron je probiotikum zlozene len z dvoch lactobacilovych kmenov, co je pre spravne osidlenie criev malo.
Naduvanie je ale problem kvasenia pre nedostatocnu cinnost kyselin a enzymov.
Rozne prostriedky-caje, fenel, etericke oleje...kvasne kultury potlacia a je menej vetrov, ale samotny problem ,
malo kyselin a enzymov neriesia.
A to vedie postupne k vnutornej podvyzive
(osteoporoza,malokrvnost, nizka imunita, nedostatocna regeneracia a zrychlene starnutie, nervove problemy a poruchy...)
......
Odporucam situaciu nie zakryt potlacenim nafukovania ,
ale napravit travenie.
Zaludocne travenie branim Betain HCl alebo Pepsin HCl s jedlom,
crevne travenie silnymi enzymatickymi zmesami s jedlom.

nafuknuta

daco som nasla na nete

www.biopron.cz

daco som sa docitala o inuline, ktory je jednou zo zloziek biopronu, ktory moze niektorym jedincom sposobovat viac plynov, probiotika uz som aj predtym brala, ale ako si mi neznizili plyny v crevach, dajte vediet, komu pomohol s plynami, pls

bajajajaja

ahoj ja som mala tento problem zacala som rano nalacno s acidkom vecer si tiez dam par glgov. a po jedle pijem zaludocny caj, co je sice horky blivajs, ale zlepsilo sa to zatial. mna trapili plyny a hnacky a becko vitaminy. taka domaca liecba, ale zatial pomaha.