aky by ste boli vy?

usiko

aaale, rozdvojena osobnost je diagnoza, nerobte si z z toho srandu...:-)
inak, maju pravdu, palec, rob jej to iste, mpzno pochopi...a ak nie, tak potom vies co...bud budes cel zivot prisposobovat sa a po par rokoch vybuchnes tak ze sa ani nespoznas, budes nastastny, alebo ten vztah nema sancu....

zuzka*

skus sa aj ty k nej spravat ako ona k tebe.chod s kamosmi na pansku jazdu, dobre sa zabav a potom jej zavolaj a povedz jej ako ti s nimi bolo super...a potom uvidis co spravi

palec-

ja som jej to povedal aj ked sot vycitavo bola pauza a este aj po pauze sme sa tyzden o tom dohadovali a ked som chcel pokracvat musel som ustupit.....ja si myslim ze si to ona ani neuvedomuje a mozno ma aj tu rozdvojenu osobnost som sotoh dost zmeteny

mackousko

Asi trpi rozdvojenou osobnostou jedna tvar jej hovori ze ta miluje a druha ze ta nemiluje. Ja by som si zohnal nejaku stihacku, ktora by ma co najskor dostala prec z jej blizkosti.

usiko

palec, a neporozpraval si sa s nou? myslim, ze by si jej mal povedat, ze ti to vadi, a opytat sa, preco to robi...mozno si to ani neuvedomuje....

zuzka*

na to,ze ste spolu len pol roka, je to zaujimave, ze sa k tebe takto sprava, ked som ja zacala chodit s priatelom tak islo vsetko ostatne bokom , lebo som chcela byt kazdu volnu chvilu s nim, aj ked prsalo...myslim zeby by ste sa mali porozpravat a mal by si jej to povedat..uvidis ako zareaguje

palec-

naprikald niekedy sa stretavame malo a ja mam stoho blbu naladu a potom si napriklad posleme sms alebo piseme na pokeci a ona mi pise aka je stastna ze napriklad bola vonku s kamoskami.Toto ma nahneva ved ked sme sa dlho nevideli a sla s kamoskami von nemohla ist somnou? Alebo raz mi zavolala s spytala sa ze ci sa chcem stretnut ze ked prsi.Bolo z jej hlasu citi ze sa jej nechce a potom aj pocas stretnutia mi hovorila ze ma blbu naladu ked je taketo pocasie.O tyzden prsalo znova to sme spolu neboli a potom na dalsi den mi hovorila ze pocas toho dazda bola vonku s kamoskami a ako jej bolo dobre.To tiez nechapem prsi je somnou je jej blbo a s kamoskmai je jej dobre?Ja to chapem tak ze jej na mne nezalazi a ze ma nelubi.No potom obcas znova spravi nieco co vyzera akoby domna bola zblaznena a ja sa v nej vobec nevyznam.Uz viete poradit?