Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mozem byt tehotna ak......???

Príspevok v téme: mozem byt tehotna ak......???
diannka11

prosim pomozte, poradte...
mynuly tyzden som mala s priatelom nechraneny sex. vzala som si escapelle, zatial sa mi este nedostavila menstruacia. a vcera sme mali sex uz chraneny, lenze sa nam stal taky nemsi problem. kondom sa nam zosmkol a zostal vo mne. samozrejme sme si nevsimli, ze kedy amilovali sme sa ani nevieme ako dlho tak, ze kondom bol vo mne ale nie na jeho penise. nakoniec sa mi podarilo vybrat zo mne kondom, to nie je ten problem. ale mozem byt tehotna??? mozem z toho otehotniet?? nespravil sa do mna, ale bojim sa.. povedzte co mam robit???

terinka t

co mas robit? zajst si za gynekologom predpisat antikoncepciu alebo priatela naucit spravne navliect kondom na vtaka tak aby sa nezosmykol.a urcite tu zufalo nevypisuj a nezakladaj tie iste temy dookola,nikto nieje zvedavy na tvoj zosmyknuty kondom 99x za den. a zelam ti aby si bola tehotna a mala aspon trojcata.nemas za co aj ja teba.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mozem byt tehotna ak......??? - Fórum - ZDRAVIE.sk