vzduch v pošve...

Maffii

Ano stava sa to aj mne ked sa s priatelom milujeme. Predtym mi to nerobilo, ale vsimla som si, ze to vznika ked sa zo mna cstejsie pocas pohlavneho styku vysunie a vzapeti cely opat vsunie...

zuzana175

my sme minule mali taku divnu polohu,pri ktorej sa ten vzduch doslova hral so mnou.mne to bolo neskutocne smiesne.uz sa nehanbim ako na zaciatku.no musela som sa spamatat a pokracovat v sexe:D
takze nie je to ziadna hanba a priatel,ktory vas skutocne lubi a nie je pubertiak,tak to urcite chape

bryana

no cawte... mne sa to stava zakazadym.... pride mi to blbe, aj ked priatel to chape... ale celkovo ma to velmi odradza od sexu.

ZyxerkA

heh, no samozrejme je to normalne, a niekedy vcelku naozaj zabavne sprijemnenie a uvolnenie atmosfery na zasmiatie =;) ako uz bolo spomenute, hlavne po tej polohe zozadu s poriadne vyspulenym zadkom =;)

nechapem, naco z toho robite vedu, ved sa na tom da skvele zasmiat =;)

mno a pokial sa Vam to stane prvy krat s neskusenym partnerom, vacsinou ide o teenagerov, strucne svojmu partnerovi vysvetlite, ze ide o vzduch napumpovany do vaginy jeho zasluhou, a nakolko vagina ma len jeden otvor, to, so ide dnu, predsa musi ist aj von =;)

aiusah

uf. pre mna je ulava, ze citam, ze je to normalne. pretoze mavam to len pri tomto frajovi, pri predchadzajucich som nic take nezazivala (zial ani orgac...). a uz som myslela, ze som nejaka divna... nikdy by som toto napr. nenadhodila pred kamaratkou. hlavne, ked viem, ze doteraz som take nic nezazila. myslela som, ze ma nejaky specialne tvarovany penis :D or, ze som taka prevzdusnena, ze to ide kade-tade :D :D :D a nebyt tohoto fora, cely zivot trpim v nevedomosti ;)

ema

...je to prirodzené, nasmejeme sa pri tom obaja, hlavne keď je všade ticho, každý už spí (svokrovci) a zrazu počuť len tiet prdíky. Ale pre mňa je to taká príjemná úľava.

safa

ahojte! taky "trapas" sa stal aj mne, hanbila som sa strasne. dokonca som sa hanbila priatelovi vysvetlit, ze to nebolo to, co sa zdalo, ale on sa len usmial, a pobozkal ma. dnes, po precitani tychto prispevkov som sa rozhodla, ze sa mu to pokusim vysvetlit o vzduchu v posve, a po par minutovom cervenani sa a koktani som mu to vysvetlila. a nelutujem. moj priatel je velmi chapavy, porozumel a jeho odpoved znela, ze vie, ze to nebolo to, co sa zdalo,ale ze to sposobil da sa povedat, ze on. a sam povedal, ze sme sa, ked sa to stalo nad tym usmiali, a ze si nemam starosti robit, ze to chape... takze vsetkym babam odporucam, ze ak to chalanovi vysvetlit chcu, nech to urobia, lebo sa nebudu musiet napr.hanbit, ak ich priatel nebude vediet o co ide a bude to take v pohode aj pre nich, a aj ten pocit, ze ich priatel rozumie ...

dan

wooow tak to nie som sama ... ked si spomeniem na moj prvy "sexprd" este teraz ma v zapicha v chrbte, zaleje rumenec a chce sy mi vykriknut ze ten zvuk nebol normalny prd

hmm...

jasne, to sa stava a je to normalne... mne vacsinou pri polohe zozadu ... no a tomu vypustaniu sa neda zabranit, ako napr. normalnemu prdu myslim :)) ... ale vam sa nezda baby, ze to je skor viacej zvukovo-vzduchove, ked tam dole nie je az tak vlhko? .. neviem, mne sa zda, ze viacej "prdim", ked nie som az tak poriadne vzrusena....

lucka

Ano ano stava sa to aj mne hlavne ked som ja hore ... potom zo mna cudnymi zvukmi vychadza vzduch..ale upriatel si uz zvykol :)