Privali bolesti brucha

Príspevok v téme: Privali bolesti brucha
riksa

moja/11/rocna dcera mava privali bolesti brucha uz niekolko mesiacov mala uz vysetrenia(krv,aler.testy,moc,stolica) a nic jej nezistili.bolievaju cela dolna cast brucha hlavne lava cast.niekedy ju chvilu picha v pravom boku.doktorka nevie co to mote byt. poradte vraj to moze byt zo stresu alebo nechce ist do skola ale bolievaju to aj cez vikend aj prazdniny

kjojo

a menzes to nemoze byt ??, len tk náýááhodo ucciste náuhpodou ucidtsou a cirou nh oodouickouu hm,,,,,ppárádásomvámporadilanrenizacnzppá

kjojo

a menzes to nemoze byt ??, len tk náýááhodo ucciste náuhpodou ucidtsou a cirou nh oodouickouu hm,,,,,ppárádásomvámporadilanrenizacnzppá

andyna

Nie su to nahodou vetry? Vase dieta moze trpiet aj nadmernou plynatostou a vetry potom tazsie odchadzaju z tela. Crevo sa nafukne a potom boli v prislusnej casti brucha...najprv v hornom pravom kvadrante a potom to prechadza smerom nadol do dolneho laveho kvadrantu az kym sa nedostane plyn z tela von cez konecnik.

zlcnik

pichanie na pravej strane, to mozu byt zlcnikove kamienky,
mojej dcerke to zistili, ked mala 13, a to po 2 rokoch dennodennych bolesti bruska a nekonecnych navstev lekarov, mala obrovske zlcove kamienky, okamzite ich jej vyoperovali a bolesti bruska zmizli, zistili jej to na rtg.

suzis

..ja si myslim, ze je to hlupost..ale moja stara mama vzdy tvrdila, ze ked som mavala vo veku 10-12 rokov bolesti v podbrusku..tiez boli take pichlave..krcovite...ze je to preto, lebo sa telo pripravuje na prvu menstruaciu a niekedy je to sprevadzane takymito dlhodobymi bolestami..a este tvrdila, ze to moze byt aj od toho, ked dievcata zvyknu zadrziavat moc...neviem..ja na taketo reci neverim, ale jedno viem urcite..po prvej menstruacii mi vsetky tieto priznaky vymizli..

[zruseny12]

skus jej kupovat vitaminy sk.B-komplex da sa to kupit v lekarni,ked je to zo stressu...je aj silnejsi B-komplex-forte.