Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

antikoncepcia yasminelle

sara

Ahojte. tak ja ju užívam už tretí mesiac a musím povedať, že som s ňou veľmi spokojná. Trošku som schudla, nemám ani zmeny nálad, všetko je OK. Ešte mi aj prsia podrástli, síce viem, že je to len voda:)Len prvý mesiac užívania ma trošku pobolievala hlava, kým si telo zvyklo. predtým som mala Minervu a to bolo ako nočná mora... prudké zmeny nálad, pribrala som za 3 mesiace 10 kg, žiadna chuť na sex, no hrozné...

kika poprad

Ja beriem yasminelle už rok a pol, a musím povedať že je to to najlepšie čo som brala, vôbec žiadne problémy, dokonca som zhodila 8 kg, zhustli mi vlasy, zlepšila sa pleť, skrátka fakt super až na tu cenu je dosť drahááááááááá

christi

tak asi to bude najlepsie co mame na trhu, ale aj tak to ma dost svojich ale...s tou chutou do sexu si ma trochu naplasila:o(
este by ma zaujimalo ci mi z toho nestmavnu niako vyrazne chlpky???

usiko

christi,
vidim, ze si pevne rozhodnuta brat ju. Aj ja som bola taka presvedcena, ked som brala Yadine...a ine preparaty....tak budis, ber ju aj ked ja by som hak uz nebrala...uplne sa ti strati chut na sex, budes nachylna na mykozy, depresie, zmeny nalad, bolesti hlavy atd....budes si mysliet, ze hura na sex, alenze ziadnu chut nan mat nebudes....taka je pravda, ale inak je Yasminelle to nejlepsie co mame na trhu, takze ak nieco, tak urcite yasminelle alebo Yadine.

uff

Ja to zatial beriem len mesiac, moje telo si len zvykalo zatial. Menzes mi to predlzilo na skoro 3 tyzdne.Ale to bolo uz len take farbenie. No a dost ma bolela hlava.Neviem ci z antiky alebo z inych faktorov,ale dovtedy ma az tak silno nebolievala.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

antikoncepcia yasminelle - Fórum - ZDRAVIE.sk