biely melír

Príspevok v téme: biely melír
melír

ahoj, chcem si dať biely melír do svojich prirodzene blond vlasov, v drogérii mi poradili kúpiť normálnu farbu na vlasy a s tým spraviť melír... problém: v návode na použitie je napísané že sa nesmú používať hliníkové ani plastové fólie... to sa s tým naozaj nemôže použiť alobal? čo mám potom použiť?
P.S.: pred pár dňami som mala robený svetlohnedý melír, ten biely si chcem dať medzi tú hnedú
dííííky moc

belapb

monika 82: no počas menštruácie to nie je najvhodnejší čas dávať si robiť melír, lebo môže zle chytiť, ale to záleží aj od toho aké máš vlasy a pod., ale ak nemáš inú možnosť nič zlé sa nestane aj keď si ho dáš robiť počas menštruácie.

kay.la

mám uplne čierne vlasy a potrebujem z nej na niektoré časty hlavy biely melír.chytilo by mi to po niekolkých krát na bielo?vypadalo by mi vela vlasov?prosím o odpovede Ďakujem

lenkaa123456

a myslis ze tie blond farby peroxid neobsahuju? ako by potom vytahovali z vlasov pigment. v tych farbach je okrem peroxidu este mnoho dalsich chemikalii

sidora1

ja ma blond melir vo vlasoch ale strasne mi ich to vysusuje.Preto som rozmyslala ci by sa nedal melir spravit s blond farbou a nie s peroxidom....dakujem

bara017

a co sa stane ked na ten biely melir dam nejaku svetlohnedu farbu. Ako to chyti? Proste dala som si to spravit ale nepaci sa mi to:(((

micurka

Čítala som o tom melíri do čiernych vlasov... ja mám čierne vlasy a chcela by som si to doma spraviť, no neviem či to zvládnem... alobalom mám tie pramienky rozdeliť alebo čo je najlahšie? Ďakujem...

monika9

jasne ze sa da do dat urobit do ciernych vlasov melir aj bez odfarbovania,ja som mala cerveny robia to v loreal studiach