biely melír

Príspevok v téme: biely melír
melír

ahoj, chcem si dať biely melír do svojich prirodzene blond vlasov, v drogérii mi poradili kúpiť normálnu farbu na vlasy a s tým spraviť melír... problém: v návode na použitie je napísané že sa nesmú používať hliníkové ani plastové fólie... to sa s tým naozaj nemôže použiť alobal? čo mám potom použiť?
P.S.: pred pár dňami som mala robený svetlohnedý melír, ten biely si chcem dať medzi tú hnedú
dííííky moc

galilea

ahoj monika 82 ja som dva x si dala robit vlasy (farbu) ked som mala menstruaciu a nikdy viac nechytila mi ta farba vobec ani po prvy x ani po druhy najskor ma to ani nenapadlo ze to moze byt kvoli ale je to kvoli tomu tak BEBE1 a KIKAA kazdemu nieco ine prospieva a na kazdeho inak vsetko posobi tak ziadne preboha lebo je to trapne

renkova

AHOJTE CO SA STANE KED SI DAM NA CIERNE PREDFARBENE VLASY MELIR..?UY TO NIEKTO Y VAS SKUSAL NECHCEM ABY BOL RISAVI.....CHCELA BY SOM BIELY

radusqa

Takze baby, ak chcete do tmavych vlaskow bielucky melir treba si najskor pramene zosvetlit melirom a potom na to dat farbu - zvlast popolavo plava a vtedy je efekt uplne biely:)

zdenulka

a ked mam tmave vlasy/momentalne som sice odfarbena blond ale strasne mi to zniclo za 7 mesiacov vlasy tak si dam na na prirodnu farbu tmavu/a neviete ci by mi chytil cerveny melir?

iwnaqa

dobry den ja sa chcem opitat ze ako si mam spravit blond melir ked som si us nafarbila ras na blond ale chytilo mi to skor do zlta a teras mam hnede vlasy a v tom chcem mat blond ale bieli poradite mi ???prosim vas...

mimi555

fialová vodička - genciánová violeť kupiš v lekarni, pár kvapiek do umyvadla s vodou alebo radšej do plastovej flaše , nie aby tá voda bola moc fialová... oplachnuť po umytí vlasov

zuzanka2221

neviem ci sa pouziva fialova detska vodicka ale je na to pripravok kt.sa predava v predajnach s vlasovou kozmetikou.su to rozne sampony,vodicky.dobra znacka je KALLOS.ale treba ho zmiesat zo samponom,lebo vlasy mozu zostat trosku zafarbene do fialova.ale ono sa to zmyje.s melirom netreba experimentovat,moze to dopadnut velmi zle.takze sup do kadernitva