biely melír

Príspevok v téme: biely melír
melír

ahoj, chcem si dať biely melír do svojich prirodzene blond vlasov, v drogérii mi poradili kúpiť normálnu farbu na vlasy a s tým spraviť melír... problém: v návode na použitie je napísané že sa nesmú používať hliníkové ani plastové fólie... to sa s tým naozaj nemôže použiť alobal? čo mám potom použiť?
P.S.: pred pár dňami som mala robený svetlohnedý melír, ten biely si chcem dať medzi tú hnedú
dííííky moc

bebe1

zuzi ... zlty melir vznika (aj) pri slabom peroxide ... . Cim silnejsi tym bledsi ... .Ale vela zalezi aj od tvojich vlaskov a pigmentu ... jednej to vytiahne do zlta ( brr ... to ja nemusim :) ) a inej zase do biela ...

bebe1

dedo vsevedo .. :)) to nehrozi :-)... aspon v kvalifikovanych ruckach.
Melir sa totizto deli na zlty(nepodarene odfarbene romky ... ) biely...( pekne vytiahnuty pigment z vlasov - prirodzenejsi.. ) a farebny ... :-))

zuzi

ahojte...kedje tu niekto:DDno ja mam veelky problem,mam tmavsie vlasy a strasne chcem biely melir do toho a husty...taky pekny proste ale vzdy mi kadernicky urobia zlty.ja newem ved vzdy vidim kocky jak maju tmave vlasy a ten melir je biely,pekny.no vyzeraju jak blondinky..ked mate pre mna dakuradu tak prosim napiste diiik

janka

ja byt tebou radsej idem kuu kadernicke. moze ti to chytnut na zlto alebo nejako, ako by si nechcela. alebo si kup v drogerii melir, ale nerob to radsej farbou

melír

aha díííky :) lebo to asi na vsetky farby je napísané, nie? a kaderníčky vždy používajú alobal... no ja kvôli tomu nechcem ísť ku kaderníčke, lebo tam ma to výjde vyše tristo korún za pár pramienkov a to je zbytočné vyhadzovanie peňazí...

suns

ja som si davala na blond vlasy hnede pramienky, s normalnou farbou, tiez bolo pisane, ze sa nesmie ziaden hlinik pouzivat, a ja som to natierala a balila do alobalu:) a nic sa mi nestalo:) tak skuus