Nechce ma lizat!

Príspevok v téme: Nechce ma lizat!
n...

ahojte mam taky problem ze moj priatel ma nece vylizat... pritom ja ho mozem fajcit to mu nevadi a ece sa mu aj hnusi jeho semeno ... a co sa tyka o mna neviem co robim zle a vzdy ked ideme sa milovat tak sa osprchujem ... (hygiena je v prvom rade)...aj s imtym. gelom a nie je to moc premydlovane... a vzdy ked ho k tomu dotlacim ze to cem tak asi len par krat ma lizne a to ani neni ona .. hm poradte ...

a21254

Tak to nechapem.Ved nieje nič krajšie ako otrčený zadoček a lízat lízat lízat.mne len toto stačí.Nechapem tých čo to odmietajú.Asi sú chorý.

kikuska

keby mne moj nekcel robit oral tak ani ja jemu nespravim laska nelaska - to k tomu patri! hned by si to dvakrat rozmyslel a urcite by nesiel pomimo!

karola

Jooj baby, trochu rotmyslejte.Proc neberete na oral chlapovi slehacku, ketchup ci daco take? Nutkanim nic nedosahnete rozmyslejte, na taku vec se de pomali a ne tlakom. Tlakom dostanete iba ...

braňo23

Juj a ja by som tak rád nejakej urobil radosť s orálom a nemám komu... Taká nespravodlivosť... :( Ty čo môžu tak to nechcú a naopak... :/ Svet je hrozdný...