Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kila nejako rychlo narastaju, co s nimi???

Príspevok v téme: kila nejako rychlo narastaju, co s nimi???
coskilami

dobry vecer prajem vsetkym:) mam otazocku. mala som skusky, a pocas toho obdobia som trosku schudla. no po skuskach zrazu ziaden stres a kila sa mi vracaju dvojnasobnou rychlostou. ak niekto sa s takym niecim stretol, co treba robit? staci ked zacnem cvicit? vrati sa mi povodna vaha? ci nejaky pripravok mam ku tomu pouzit? prosim poradte

veikaa

no a co ked je velka noc???keby vianoce tak chapem ale toto...len si vymyslate vyhovorky a coskilami sa neboj len sa neprezieraj a nejedz sladkosti prip. cvic a schudnes naspat...

tucibomba

moja toto dobre poznam...
minuly tyzden som maturovala, a svoje nervy som uspokojovala neskutocnymi kvantami cokolady, som si povedala, ze co, ked mam teraz tazke obdobie si mozem dopriat a aj to tak dopadlo...
prežierala som sa a kilečka sa hned nalepili...
len teraz ako sa ich zbavit? a este k tomu teraz velka noc...:(

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.