pomoooc! mam pomarancove vlasy!

Príspevok v téme: pomoooc! mam pomarancove vlasy!
me

Prosom o radu. Vcera som bola u kadernicky a dala som si hnede vlasy odfarbit na blond. Najprv pouzila odfarbovac a nesledne mi naniesla blond farbu. No nechytlo to, ako som cakala. Pripadam si ako kura krizene s pomarancom. Hanbim sa vyjst von. Mate s tym nejake skusenosti? Co s tym aby to chytlo nejaky iny nadych. Farbit si vlasy znova asi este nemam, co?! Poradte, dakujem

lea123

no to som zazila pred par rokmi aj ja, dala som si urobit prvy krat melir a strasne silne mi chytil, bola som uplna blondina, tak som to chcela na druhy den dajako stmavit tak som si dala taku medenu ale samozrejme na tie moje platinove blond chytila na maximalne oranzovo. ale zvykla som si na to potom a dokonca sa mi stalo ze ma na ulici zastavila jedna pani a pytala sa ma na tu specialnu farbu lebo ona taku uz dlho hladala ale taky odtien nikde nemaju, tak som sa na tom pobavila

veronika

ahoj me,ja som isla postupne z exotickej cervenej na hnedu....a z tej hnedocervenej na blond...dala som si sama blond odfarbovac doma...des..uplne kuratkovska...ale bol to len melir...ale zatala som zuby...dala som si este raz blond na celu hlavu..takze som mala oranzovu vsade uz...ponosila som ju tri mesiace a slahla na nu teraz taku hnedoplavu...nieco do spinaveho blond...dala som prvy raz..stiahlo to trochu tu oranzovu....dala som druhy raz..uz to nemam oranzove...len take medene trosku..take uz fakt ze do pohody...dam este treti raz tak o mesiac a myslim, ze uz to bude spinava blond orieskova...ale ta hnusna cervena dobre drzi..ako vidim...v jadre vlasov....uz nikdy viac cervena....je to des ist z nej spat na blond...a trva to dlho, nejde to naraz...vobec, divim sa, ze tu kadernicka nevysvetlila, ze to nejde naraz na jeden raz ...co si cakala? ze budes mat hnede blond vlasy???!!!! teraz to chce len trpezlivost a postupne nanasat stale ten isty bledsi odtien aby to zislo ta oranzova...tak ako ja...ale vlasy mam uz paradne znicene..nemozem si uz ani iny sampon ako brutalne vyzivujuci na poskodene vlaSY DAT...lebo potom ich mam ako krep a nedaju sa ani rozcesat:(

sedmikraska

aj podla mna je oranzova pekna, ale ak ju chces trosku stmavit, tak vyskusaj tie samponove farby co stoja asi 50sk a vydrzia len par umyti, tie by mali byt prirodne a mozes ich pouzit aj po farbeni

ivusik

aj ja som sa v jeseni uplne zverila do ruk kadernicky a ta mi vraj da farbu jesenneho listia. predtym som bola zplne blond. tak si to ani nechcite predstavit. ked sa manzel vratil z prace a zbadel ma, spytal sa deti, ci mamka este neprisla domov... a syn, ked ma este len zbadal vystupovat z auta zareagoval tak, ze mamka sak ti vyrastu nove. dala som nato hned blond an 1 hod. ale zbytocne. bola to melirova farba, takze nesla vobec dole. a prezila som to. manzel ostal so mnou a deti ma stale lubia. v praci si zvykli a za 3 mesiace uz po nich nebolo ani pamiatky.ta uzasna kadernicka ma o 1 zakaznicku menej.

lenca

teraz take farby letia, tak nezufaj!!! ja som si kupila hnedu farbu, ktora o dva stupne zosvetli tmavohnede vlasy....a mam ich rysave!!!! A je to celkom pekne, kazdy vravi, ako mi to sekne, pritom som do medena naozaj ist nechcela.

majkaaa

Čo sa bojíš...všetko je o zvyku.A každá senzácia trvá tri dni.Možno je to nezvyk pre teba a vyjdeš von a povedia ti,že je to dobré,že si iná.V najhoršom kúp farbu a zafarbí si to na tmavšie.